Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, merkez ve kırsal mahalleleri ziyaret etmeye devam ediyor. 

Merkez mahallelerdeki esnafı ziyaret ederek hem hayırlı işler dileğinde bulunan hem de vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Dutlulu, kırsal mahalle ziyaretlerine de devam ediyor. Dutlulu, bu çerçevede son olarak Çıtak, Hamit, Gökçeler, Sünnetçiler ve Yatağan mahallelerini ziyaret etti. Dutlulu’ya köy ziyaretlerinde eşi Özge Dutlulu da eşlik etti. 

Köy kahvehanesinde kadınlarla da bir araya gelen Başkan Dutlulu, burada Akhisar Belediyesi olarak 5 yılda kırsal mahallelere yaptıkları hizmetleri anlattı. Dutlulu, şöyle konuştu:

“Yıllardır hizmetten mahrum kalan Akhisar’ın hem merkezine hem de kırsal mahallelerine hizmet götürdük. Biz 5 yılda çok çalıştık. Çünkü biz çalışmayı seviyoruz. Yetişemediğimiz hizmetleri ve çok daha fazlasını da inşallah sizlerin desteğiyle birlikte Akhisar’ımıza kazandıracağız. Biz bu yola Akhisar’ın zenginlerine güvenerek çıkmadık; şehrimizin işçisine, emekçisine, çiftçisine, köylüsüne, memuruna güvenerek çıktık. Destekleriniz arkamızda olduğu sürece de bu hizmet yolculuğunda şehrimize çok daha güzel eserler bırakacağız. Çalışkan Belediyecilik anlayışımızla halkımızın bizden istediği tüm talepleri teker teker karşılayacağız. Misafirperverlikleri ve gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı halkımıza çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte kazanacağız.”


Kaynak: anka