Geleneksel Akasya Sokak Lezzetleri Festivali için geri sayım başladı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek festival, 7-8 Ekim’de eğlenceli aktiviteler, müzik performansları ve Türkiye’nin dört bir yanındaki ustaların maharetli ellerinden çıkan en sevilen sokak lezzetlerini damak tadına düşkün misafirler ile buluşturacak. 

KOLTUKTA UYUYABİLİYORKEN NEDEN YATAKTA UYKUMUZ KAÇIYOR? NLP UZMANI DALGÜL: "ÇÜNKÜ TÜM HESAPLAŞMALARINIZI YATAĞA ERTELİYORSUNUZ" KOLTUKTA UYUYABİLİYORKEN NEDEN YATAKTA UYKUMUZ KAÇIYOR? NLP UZMANI DALGÜL: "ÇÜNKÜ TÜM HESAPLAŞMALARINIZI YATAĞA ERTELİYORSUNUZ"

Akasya, misafirlerini 7-8 Ekim’de Akasya Retro Lunapark’ta Sokak Lezzetleri Festivali’ni deneyimlemeye bekliyor. En sevilen sokak lezzetlerini bir araya getiren ve lezzet tutkunlarını buluşturan Akasya, Sokak Lezzetleri Festivali ile dördüncü kez kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Akasya, Sokak Lezzetleri Festivali ile Türkiye'nin çeşitli yörelerine ait lezzetleri damak tadına düşkün misafirleri ile buluşturacak. İki gün sürecek festivalde misafirler, sokak lezzetlerini keşfetme fırsatını bulurken eğlenceli aktiviteler ve müzik performansları ile de keyifli vakit geçirecek.