GYODER Gayrimenkul Zirvesi, bu yıl “Şehrini Vicdanla Tamamla” mottosuyla 25-26 Ekim 2023’te İstanbul Kongre Merkezi’nde yapıldı. Zirvede, ‘Pay Başına En Çok Temettü Dağıtan GYO Ödülü’ne Akmerkez GYO layık görüldü.

CASTROL TÜRKİYE'DEN 100 MİLYON LİTRELİK ÜRETİM REKORU CASTROL TÜRKİYE'DEN 100 MİLYON LİTRELİK ÜRETİM REKORU

Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul sektörü organizasyonlarından biri olan GYODER, 18. GYODER Gayrimenkul Zirvesi'ni 25-26 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde yaptı. Gayrimenkul sektörünün gelişimi, depremden etkilenen illerdeki dönüşüm ve yapılaşma, gayrimenkul sektöründeki hedef ve misyonların sektör paydaşlarıyla paylaşıldığı ve iş dünyasından birçok kişinin katıldığı zirvenin teması "Şehrini Vicdanla Tamamla" olarak belirlendi. GYODER GYO Komitesi’nin katkılarıyla bu yıl ikinci kez verilen GYO Ödülleri’ne de ev sahipliği yapan zirvede Akmerkez, ‘Pay Başına En Çok Temettü Dağıtan GYO Ödülü’ne layık görüldü.  

Ödülü alan Akmerkez GYO Genel Müdürü Hakan Tümkaya, “Bugüne kadar Türkiye ve uluslararası platformlarda saygın kuruluşlardan aldığımız ödüller; güçlü, kârlı finansal yapımız ve kurumsallığımız, şirketimizin başarılı büyümesindeki sürdürülebilirliği göstermektedir. Bunun yanında, geleceğe yatırım yapma ilkesiyle imza attığımız projelerimize de hız kesmeden devam ediyoruz. Cumhuriyet’imizin tam da 100’üncü yılında hep birlikte ülkemizi daha güçlü, daha güvenli ve daha sürdürülebilir bir geleceğe taşımak adına Akmerkez GYO olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.  

Pay Başına En Çok Temettü Dağıtan GYO Ödülü’nü kazanması, şirketin kârlılık ve yatırımcılarına değer sunma konusundaki başarısının bir yansıması olarak görülüyor.

ADVERTORİAL YAYIN