112'Yİ KARALAMAYA YÖNELİK BİR ASPARAGAS HABER DAHA

112 personeli hastayı eşine taşıttı iddiası Yalan Çıktı..

112'Yİ KARALAMAYA YÖNELİK BİR ASPARAGAS HABER DAHA

112 personeli hastayı eşine taşıttı iddiası Yalan Çıktı.. Mardin'de hasta almaya giden 112 acil servis ekibinin, sedye almayı unuttuğu için kadın hastayı eşine taşıttığı ileri sürüldü.

Kızıltepe de Hastayı Almaya Giden Ekip Acil Durumu Olmayan Yeşil Kod Olarak Nitelendirilen Hastayı Gerekli Müdahaleler Ardından  İvedi Bir Şekilde Nakledeceği Sırada Olay Yerinde  Bulunan Meraklı Vatandaş Ambulans Personelini lekelemek içindaha önceden Planladığı Senaryoyu Devreye Soktu; Ve Personelin Fotoğrafını Çekemeye Başladı..

Suriyeli Olan Hasta Yakını Sedyenin Üzerinden Hastasını Sırtına Almasıyla Senaryo Devam Etti.. Ve 112 Personeline "sizi şikayet edecem, cezanı vereceğim" diyerek tehdit edip, Ambulans Personeli üzerinde mobbing uyguladı.

"Hastasını Sırtına Alan" Hasta yakınını hayret içinde izleyen sağlık personeli sosyal medya üzerinde baskı ve hakarete maruz kaldı.

Bu duruma neden olanların pişman olması dileğiyle..

Biz 112 Personelleri olarak gerektiği zaman hastaları sırtımızda taşıdık taşırız.. Hayat Kurtarmak İçin Saniyelerle yarışıyoruz.. Bu tarz Olaylarla Karşılaşınca Mesleki Motivasyonumuz Düşüyor.

Herkesi Yaşama Yol Vermesi Konusunda Duyarlı Olması Dileğiyle.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2018, 20:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Musa unal
Musa unal - 5 ay Önce

Böyle bir yalan haberi açığa çıkartıp yayınladığıniz için size ve emeğinize teşekkürlerimizi sunuyorum 112 ekiplerimizin başarıların devamını diliyorum

Mörfiii
Mörfiii - 5 ay Önce

Kesinlikle karalama kampanyasından başka bir şey değildir

Tarik ildeniz
Tarik ildeniz - 5 ay Önce

Yapilan suclamalar asilsizdie bilirsz ki 112 acil servisinde cakisanlar lekenmistir bunu yapanlarin cezalandirilmasini izterizz

SIRADAKİ HABER