Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emirdağlılar ile bir araya geldi. Buluşmada, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da Başkan Kurt’a eşlik etti.

Vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdüren Başkan Kurt, son olarak Emirdağ Birlik ve Beraberlik Platformu ile buluştu. Buluşmaya Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da katıldı. Başkan Kurt ve Ataç, Platform Başkanı Habib Umutoğlu, yönetim kurulu ve üyeleri ile buluştu. Emirdağlı hemşehrileri ile sohbet eden Başkan Kurt ve Ataç, talepleri dinledi, sorulara cevap verdi. 

Emirdağlılar ile iş birliği içinde olduklarını söyleyen Başkan Kurt, şunları kaydetti:

“Yıllardır birlikte çalıştığımız, yıllardır ortak işlere imza attığımız Emirdağlı dostlarımız var. O nedenle kendimi yabancı hissetmiyorum. Biz Emirdağlı ve Odunpazarlı hemşehrilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz. Birlik, beraberlik elbette çok önemlidir. Dostluk çok önemlidir. Hemşehri örgütlenmeleri hepsinden daha önemlidir. Kültürünüzü yaşatmak, geleneklerinizi sürdürebilmek için dayanışmanın içinde olmanızı çok büyük bir memnuniyetle izliyorum.” 

Emirdağlıların Eskişehir’de ağırlığı olan bir kitle olduğunu belirten Başkan Kurt, bu ağırlığın her alanda hissedilmesi gerektiğini dile getirdi. 31 Mart seçimlerinin önemine değinen Başkan Kurt, yerel seçimlerde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi için Ayşe Ünlüce’ye, Odunpazarı Belediyesi için kendisine, Tepebaşı Belediyesi için de Ahmet Ataç’a destek istedi. 

Tepebaşı’nda beşinci dönemine hazırlanan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ise “Ben, Tepebaşı'nı çok sevdim. Tepebaşı, beni çok sevdi. Tepebaşı'na tekrar seçilirsek büyük keyifle hizmet etmeye devam edeceğim” dedi. 

Emirdağ Birlik ve Beraberlik Platformu Başkanı Habib Umutoğlu, Kurt ve Ataç’a ziyaretleri için teşekkür etti. Kaynak: anka