UMKE-DER AKTİF OLARAK DERNEK YAŞAMINA BAŞLIYOR

Derneğimizin kurulacağını duyurduğumuz andan itibaren “Ne zaman çalışmaya başlıyoruz?”, “Ben ne yapabilirim?”, “Nasıl destek olurum?" gibi sorularınızı duymak kuruluş aşamasındaki süreçte en önemli motivasyon kaynağımız oldu. Kuruluş sürecimizi tamamladık.

Derneğimizin kurulacağını duyurduğumuz andan itibaren “Ne zaman çalışmaya başlıyoruz?”,  “Ben ne yapabilirim?”, “Nasıl destek olurum?" gibi sorularınızı duymak kuruluş aşamasındaki süreçte en önemli motivasyon kaynağımız oldu. Kuruluş sürecimizi tamamladık. Biz çok heyecanlıyız.

Dernek kurma aşaması , işin en kolay kısmıydı. Bundan sonrasını ise asla sizsiz başaramayız. UMKE-DER için kılavuz kaptanlara ihtiyaç vardır. Zaten bu güne kadar yaptıklarınızla, liderimiz olmaya layık olduğunuzu , hepiniz çoktan kanıtladınız. Şimdi Bölgesel değil uluslararası UMKE olmayıyı, ekip çalışması nasıl oluru, gelecekte UMKE nerede olmalıyı, çıtayı kendimiz yükseltip kendimiz atlamayı konuşup gerçekleştirme zamanıdır.

Uluslararası Medikal Kurtarma Ekipleri Derneği’nin   (UMKE-DER) kurulduğunu duyurmak bizim için onurdur. Çalışmalarımızı UMKE-DER’e katılarak desteklemek isteyen tüm UMKE personeli ve afet çalışanlarını UMKE-DER’e üye olmaya davet ediyoruz.

Bilgi için resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz:
 
www.umkeder.org


Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2014, 01:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER