VERTACERT 2010 yılında Almanya’da, 2016 yılında da Türkiye Ofislerinde hizmete açılmıştır. Sistem ve ürün belgelendirme hizmetleri ile dünyada 10 ülkemizde 5 yılı aşkın süredir global kalitede hizmet sağlayan firmamızda, 2 ülkede tecrübeli ve dinamik ekibimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

TRENDYOLGO: KURYELERİN HAK EDİŞLERİ BİR ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜZDE 120 ARTTI TRENDYOLGO: KURYELERİN HAK EDİŞLERİ BİR ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜZDE 120 ARTTI

Yetkin baş denetçi, denetçi ve eğitmen kadromuzla, denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetlerimizi uluslararası çalışma prensiplerimize bağlı olarak firmalarımıza sektör ve ölçek ayırt etmeksizin sunuyoruz.

Kalite Yönetim Sistemleri, Sosyal Uygunluk Denetimleri, Ürün Belgelendirme, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyum Süreçleri alanlarında yaptığımız çalışmalarla, markalaşma hedefindeki her firmamıza çözüm odaklı iş süreçleri ile destek oluyor, kalkınma süreçlerinde kaliteli hizmetimizle yanlarında oluyoruz.

Uluslararası başarı garantisiyle hizmetlerimizi sunduğumuz siz değerli iş ortaklarımızın her daim yanınızdayız. Hizmetlerimizi incelemek için tıklayın! http://www.vertacert.com/