Kurtuluş Yolu filminin teaser çekimleri gerçekleşti Kurtuluş Yolu filminin teaser çekimleri gerçekleşti

Söz ve bestesi kendisine ait her eserinin sonuna kadar arkasında duran usta müzik adamı Emre Kaya, bu kez hareketli yeni bir şarkı ile yaza girmeye hazırlanıyor. İSTANBUL (İGFA) - Beste fabrikatörü kimliği ile  tanınan, birçok ünlü sanatçıya verdiği eserlerle de değer katan Emre Kaya. yeni şarkısı için usta aranjör Erhan Bayrak ile stüdyoya girdi.

Ünlü popçu, yeni arabeskçi Emre Kaya  2022 yılına damgasını vuracak kıpır kıpır bir eserle daha sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Usta yorumuyla her telden eseri yüreklere dokunarak seslendirmesiyle zirve yolculuğunu sürdürürken beste fabrikatörü kimliğinden de taviz vermeyen Emre Kaya’nın adı ve sözleri sır gibi saklanan yeni eseri merakla bekleniyor.

Özellikle  pandemi yasaklarının kalkmasının ardından  yurt içi ve yurt dışında konserden konsere koşan sahnelerin aranan ismi Emre Kaya, ünlü aranjör Erhan Bayrak ile kol kola, omuz omuza fotoğrafıyla sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Kaya paylaşımında, “Her alanda müthiş bir iş disiplini ile çalışan, tek amacı o an yapmaya başladığı şarkıyı güçlü bir hit haline getirmek olan Erhan Bayrak ile çalışmak ayrı bir zevk. Sürekli yeni fikirlerle eserin bestecisini besleyen, zamanlama konusunda prensiplere sahip kıymetli dost” ifadelerine yer verdi.