Universum Global İşveren Markası Akademi programı, Evrim Kuran liderliğinde 9. kez başlıyor.

Universum Global İşveren Markası Akademi programı, Evrim Kuran liderliğinde 9. kez başlıyor.

Dünyanın 60’tan fazla ülkesinde faaliyet gösteren Universum Global’in, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği akademi programı 28 Eylül’de Türkiye’de 9. kez düzenlenecek. Universum İşveren Markası Akademisi’nin liderliğini, Evrim Kuran Danışmanlık Kurucusu ve Universum Türkiye Lideri Evrim Kuran yapacak.

Online platformlarda gerçekleşecek ve sekiz hafta sürecek programın başında, ara döneminde ve sonunda Evrim Kuran üç farklı webinarla katılımcılara eğitim verecek. Katılımcılar eğitim süresince Universum İşveren Markası Akademisi Kütüphanesi üzerinden program materyallerine erişim olanağına sahip olabilecek. Bu sistem üzerinde çalışarak, ilgili modül altında yer alan dünyanın en iyi uygulamaları, makaleler ve video içeriklere erişebilecek.

Haftalık 4-5 saat zaman ayırarak rahatlıkla tamamlanabilen akademi programı sonunda katılımcılar, seçtikleri modül üzerinden bir proje gerçekleştirerek Universum’un uluslararası mezun ağında yer almaya hak kazanacak ve Universum Global İşveren Markası Akademisi sertifikası sahibi olacak. 

Programa daha önceki yıllarında, denetim, hızlı tüketim, perakende, otomotiv, bankacılık, savunma sanayi, ilaç, enerji, e-ticaret ve teknoloji gibi sektörlerin yanı sıra ajanslardan ve eğitim kurumlarından katılımcılar yer aldı. Kurumsal ve bireysel tüm katılımcılara açık olan Universum İşveren Markası Akademisi programına katılım ve kayıt [email protected] adresi üzerinden maille yapılacak.

FULL ELEKTRİKLİ ROLLS-ROYCE SPECTRE’IN İKİNCİ TEST AŞAMASI DEVAM EDİYOR FULL ELEKTRİKLİ ROLLS-ROYCE SPECTRE’IN İKİNCİ TEST AŞAMASI DEVAM EDİYOR