Sadece adalet..

Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri'nin sorunlarının çözüme kavuşmasını beklerken her gün yeni bir sorun daha karşımıza çıkıyor.

Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri'nin sorunlarının çözüme kavuşmasını beklerken her gün yeni bir sorun daha karşımıza çıkıyor..
UMKE'nin kuruluşundan itibaren eğitimlerinden, tatbikatına, ameleliğinden, operasyonel görevlerine, müdahalelerine.. her alanda hizmet etmiş.. mesai gözetmeden gecenin ikisinde bile çağrıldıklarında insanüstü bir gayretle koşan Sağlık Memuru, Hemşire, Ebe arkadaşlarımızın  Sağlık Bakanlığı eliyle  Afet Birimlerinden uzaklaştırılması tam bir fiyaskodur.
112 sistemi içerisinde yıllar önce başlayan tasfiye harekatı artık son aşamasına gelmiştir. Bunun nedenleri iyi irdelenmelidir!
Tüm bahsi geçen kadrolarda bulunan dostlarımız bunun üzerine bir bardak soğuk su içebilir.
Sağlık Memuru, hemşire, ebe de kimmiş Onlar olmasa da bu işler döner, bilmediğiniz şeyler var, işler göründüğü gibi değil diyenlerin.. UMKE'de işlerin nasıl döndüğünü bilmediği kesindir..
Kenara ittiğiniz bu kadroların kimseden bir beklentisi de yoktur..
Sadece adalet..

UMKE AJANSI

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2014, 16:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
burak
burak - 5 yıl Önce

hangi akla hizmet ettiklerini anlıyamadm

umkeci
umkeci - 5 yıl Önce

bizler sağlık memuru ebe hemşire olarak yıllarca umkede bir beklentimiz olmadan çalıştık o yüzden yinede bir beklentimiz yok bizler umkede ekol olmuş neferleriz bize saldıran münafıklarla ne zaman ne şekilde cevap vereceğimizi biliriz

SIRADAKİ HABER