banner247

Kamu Hastane Birliklerine İlk Atama Yapıldı

Kamu Hastane Birliğine İlk Atama Yapıldı

Kamu Hastane Birliklerine İlk Atama Yapıldı
Sağlık Bakanı Akdağ'ın illede Doktor olsun dediği Kamu Hastane Birliklerinden Kayseri Bölgesine Sivil Genel Sekreter Atandı.

Kayseri’de merakla beklenen Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Kayseri Vergi Dairesi eski Başkanı İlhan Yıldız dün itibariyle atandı.

Kamuya ait hastanelerin birleşmesi sonrasında oluşturulan Kamu Hastaneleri Birliği yönetimine Genel Sekreter olarak atama yapıldı. 2005 yılında Kayseri’ye Vergi Dairesi Başkanı olarak atanan ve 3 yıl bu görevde kalan İlhan Yıldız, Genel Sekreter oldu.

Kayseri’de Vergi Dairesi Başkanı olarak başarılı çalışmalara imza atan İlhan Yıldız’ın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olması kamuoyunda olumlu karşılanırken, idari ve mali olarak büyük bütçeye sahip olacak Kamu Hastaneleri Birliği’nde Yıldız’ın faydalı olacağı ifade ediliyor.

1965 yılında Erzincan’da doğan İlhan Yıldız dün itibariyle atandı ve görevine önümüzdeki günlerde başlayacak. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine atama yapılmasından sonra sırada Eğitim Araştırma ve Diş Hastanesi Başhekimlerinede atamaları var.


personelsaglik.net
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER