Turgutlu Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Ankara Ekin Tiyatrosu’nun “Direklerarası” adlı oyunu sahnelenecek, kitap günleri düzenlenecek.

ELAZIĞ KAHVECİLER VE KIRAATHANECİLER ODASI BAŞKANI: BİZLER, ŞEKER FABRİKASININ RANTSAL ÜYELERİ DEĞİL, MAĞDUR ESNAFIYIZ ELAZIĞ KAHVECİLER VE KIRAATHANECİLER ODASI BAŞKANI: BİZLER, ŞEKER FABRİKASININ RANTSAL ÜYELERİ DEĞİL, MAĞDUR ESNAFIYIZ

Turgutlu Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Ankara Ekin Tiyatrosu’nun “Direklerarası” adlı oyunu sahnelenecek, kitap günleri düzenlenecek.

 Turgutlu Belediyesi, Ramazan ayı nedeniyle bir dizi etkinlik gerçekleştirecek. Etkinlikler kapsamında ilk olarak Ankara Ekin Tiyatrosu’nun “Direklerarası” isimli tiyatro oyunu seyirciler ile buluşacak. 3. Kitap Günleri ise 16-26 Nisan’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

“Direklerarası” tiyatro oyunu; 15 Nisan Cuma günü 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda, 16 Nisan Cumartesi günü Seyirtepe Tesisleri Amfi Tiyatro’da sahnelenecek. Saat 21:30’da başlayacak tiyatro oyununda girişler ise ücretsiz olacak. 3. Kitap Günleri 16-26 Nisan'da haftanın 7 günü saat 22:00’ye kadar kitapseverleri ağırlayacak.

“TÜM HALKIMIZI RAMAZAN ETKİNLİKLERİMİZE KATILMAYA DAVET EDİYORUM”

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Bu yıl Ramazan ayını dolu dolu etkinliklerle hep birlikte yaşayacağız. İki gün boyunca çok keyifli bir tiyatro oyunu izleyeceğiz. Üçüncü kez düzenleyeceğimiz Kitap Günleri’nde ise vatandaşlarımızı yazarlarla bir araya getireceğiz. Tüm halkımızı ramazan etkinliklerimize katılmaya davet ediyorum” dedi.