CHP İzmir İl Başkanlığı görevine getirilen Şenol Aslanoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

İMAMOĞLU: "DEVLETİMİZİN MAKAMLARINI AŞAĞI ÇEKMEYİN. KIZACAKSANIZ, ATADIĞINIZ SİYASİLERE KIZABİLİRSİNİZ" İMAMOĞLU: "DEVLETİMİZİN MAKAMLARINI AŞAĞI ÇEKMEYİN. KIZACAKSANIZ, ATADIĞINIZ SİYASİLERE KIZABİLİRSİNİZ"

CHP İzmir İl Başkanlığı görevine getirilen Şenol Aslanoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

CHP Merkez Yönetim Kurulu kararıyla CHP İzmir İl Başkanlığı görevine getirilen Şenol Aslanoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nu bugün CHP Genel Merkezi’ndeki makamında ziyaret etti. Aslanoğlu’na, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de eşlik etti. Aslanoğlu, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Bugün, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Tunç Soyer ile Sayın Genel Başkan’ımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettik. Bu ziyaretin amacı, artık millet iktidarının kuruluşuna günler kalmışken İzmir gibi Türkiye’nin gözbebeği bir kentte, partimizin il başkanlığı gibi önemli ve onurlu bir göreve beni layık görmesinden dolayı teşekkürlerimi sunmaktı. Böylesine önemli günlerden geçerken Türkiye'de çok büyük işlere imza atan, muhalefetteyken iktidardaymışçasına emekliye 2 maaş ikramiyeyi verdiren, 3600 ek göstergeyi yasalaştıran ve EYT’nin çıkarılmasını sağlamış olan Sayın Genel Başkan’ımızın bu inanılmaz performansını bizler de örgütümüz ile İzmir’de ortaya koyacağız. Bunun sözünü Sayın Genel Başkan’ımıza verdik. İzmir'in Millet iktidarına hem sahada hem sandıkta en büyük katkıyı vermesi için gecemizi gündüzümüze katacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”