Yıl boyunca düzenli aralıklarla camilerin bakımını yapan Seferihisar Belediyesi, camilerdeki temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Yıl boyunca düzenli aralıklarla camilerin bakımını yapan Seferihisar Belediyesi, camilerdeki temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Temmuz ayı enflasyon rakamları açıklandı... TÜİK'e göre yıllık yüzde 79,60 olan enflasyon ENAG'a göre yüzde 176,04! Temmuz ayı enflasyon rakamları açıklandı... TÜİK'e göre yıllık yüzde 79,60 olan enflasyon ENAG'a göre yüzde 176,04!

Seferihisarlıların ibadetlerini daha sağlıklı ve temiz bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için çalışan belediye ekipleri, Seferihisar’daki tüm camileri  temizledi. Son günlerde Omicron varyantı nedeniyle artan vakalara karşı dezenfekte çalışmalarına yeniden hız verilirken, vatandaşların daha hijyenik bir ortamda ibadet edebilmesi için gerekli tüm önlemler alınmaya başlandı. Cami içindeki halıları profesyonel makinelerle yıkayan ekipler, tuvaletlerden camlara kadar geniş çaplı bir temizlik yaptı.

"CAMİLERİMİZE,CEMEVLERİMİZE GEREKEN TÜM DESTEĞİ SAĞLIYORUZ"

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin “Vatandaşlarımızın ibadetlerini gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilmeleri için temizlik çalışmalarımız devam ediyor. Camilerimize, cemevlerimize gereken tüm desteği sağlıyoruz. Büyük bir özenle tüm camilerimizi köşe bucak temizleyen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.