Samsun’da Şehir Eşkıyaları Doktoru Darp Etti

Samsun’da dün akşam Atakum sahilindeki bir mekanda olay çıkartan 8 kişilik gruba mekanın güvenlik görevlileri biber gazı ile müdahale etti. Biber gazının acısı ile Atakum’da bulunan özel bir hastaneye gelen grup burada da olay çıkartmayı sürdürerek doktor ile güvenlik görevlisini darp ettiler.

Samsun’da Şehir Eşkıyaları Doktoru Darp Etti

Dün akşam saatlerinde Atakum sahilindeki bir mekanda şehir eşkıyaları olay çıkarttı. Şahıslara mekanın güvenlik görevlileri de biber gazı ile müdahale etti. Biber gazının acısı ile OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne giden 8 vandal burada da taşkınlık çıkarmaya çalıştı. Ancak bir süre sonra grup buradan ayrılarak saat 03.00 sularında Atakum İlçesi’nde bulunan özel bir hastaneye geldiler.

Tek amacı kendilerini tedavi etmek olan acil servis hekimi A.F. Nor'a ortada herhangi bir sebep yokken birden bire tekme ile saldıran eşkıyalar olaya müdahale etmeye çalışan güvenlik görevlisi T. Yıldırım’ın da burnunu kırdılar. Diğer hastane görevlilerinin de gelmesi ile Atakum’daki hastaneden de ayrılan vandallar durmak bilmedi. Üçüncü olarak İlkadım İlçesi’nde bulunan özel bir hastanenin acil servisine gelerek burada da olay çıkarttılar.  Madde kullandıkları tahmin edilen ve lüks araçlar ile hareket eden 8 kişilik grup burayı da birbirine kattıktan sonra polisler tarafından yakalandılar.

Darp raporu alan hekim A.F. Nor ve güvenlik görevlisi T. Yıldırım’ın şikayeti üzerine göz altına alınan şahıslar savcıya ifade verdikten sonra serbest kaldılar.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taşeron Sağlıkçı
Taşeron Sağlıkçı - 5 ay Önce

Ben hep diyorum, sağlıkçıya silah taşıma izni verilmeli can güvenliğimiz yok. Her gün gelen alkol veya uyuşturucu kullanan kitleyle tartışmaktan bıktık.

SIRADAKİ HABER