Sağlık yöneticileri bir araya geliyor

Sağlık Yönetimi Öğrencileri ve Mezunları Derneği tarafından düzenlenecek olan ''III.Sağlık Yönetimi Sektör Buluşmaları'' etkinliği 16 Aralık 2017 tarihinde Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nde düzenlenecek.

Sağlık yöneticileri bir araya geliyor

Profesyoneller ve öğrenciler bir arada’
Sağlık Yönetimi Öğrenci Platformu, nitelikli sağlık yöneticileri yetiştirilmesi için 2013 yılında başlattığı çalışmalarına çeşitli organizasyonlarla bu yıl da devam ediyor.  Sağlık Yönetimi öğrencilerini ve mezunlarını önemli oranda tek çatı altında toplamayı başaran ve  Sağlık Yönetimi Öğrencileri ve Mezunları Derneği 16 Aralık’ta Bakırköy Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde Sağlık Yönetiminde Öğrenci-Sektör Buluşmaları  kapsamında ‘’Hastane Yöneticileri Günü’’ düzenliyor. 
 ‘Çalışmalar devam edecek’
Sağlık Yönetimi Öğrencileri ve Mezunları Derneği Yönetim kurulu Başkanı Hüseyin Yazıcı yaptığı açıklamada  bu tip etkinlik ve projelere çok önem verdiklerini, attıkları her adımın bölümün akademik ve mesleki yolculuğa erişmesinde ve kendilerinden sonra gelecek olan arkadaşların daha iyi bir ortam bulmalarına vesile olacağını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER