Sağlık Bakanlığı İller Arası Tayin Kurası Sonuçları Açıklandı – Temmuz 2018

Sağlık Bakanlığı tayin sonuçları açıklandı. 2018 Temmuz iller arası yer değiştirme atanma kurası sonuçları, Sağlık Bakanlığı tarafından duyuruldu

Sağlık Bakanlığı İller Arası Tayin Kurası Sonuçları Açıklandı – Temmuz 2018

Sağlık Bakanlığı tayin sonuçları hakkında duyuru yayımlandı. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, iller arası tayin sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Bu kapsamda yerleşen personelin listesi ve yerleştikleri kurumların listesi duyuruda personele sunuldu.

Sağlık Bakanlığı iller arası tayin başvuruları 27 Haziran tarihine kadar alınmıştı. Daha sonra başvuru evraklarını iletilmesi, reddedilenlerin ilan edilmesi ve bunların itirazlarının alınması, bu itiraz sonuçlarının değerlendirilerek personele duyurulması gibi süreçler tamamlanmıştı. Kura ise bugün, 20 Temmuz 2018 Cuma günü çekildi.

2018 Yılı Temmuz Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası sonuçlarına göre 6000’e yakın personelin atama işlemi gerçekleşti. Listede personelin adı soyadı, unvanı ve yerleştiği birim detayları veriliyor. Sağlık Bakanlığı yer değiştirme sonuçları için TIKLAYINIZ.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER