BAŞVURUSU UYGUN BULUNAN PERSONEL LİSTESİ

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM), Hava Operasyon Merkezi, Sağlık Afet Koordinasyon Merkezi (SAKOM) ve diğer birimlerinde çalıştırılmak üzere hekim ve sağlık personeli görevlendirilecektir. Bu görevlendirmelerle ilgili ön başvurusu uygun görülen personel listesi yayımlanmıştır.

SAĞLIK BAKANLIĞI 28.08.2013, 03:37 07.09.2013, 13:22
12083
  MÜLAKAT YERİ: SAĞLIK BAKANLIĞI B BLOK GİRİŞ KATI..


Yayın Tarihi : 27 Ağustos 2013 Salı
02.09.2013 Tarihinde Mülakata Girecek Personel Listesi
Saat Sıra No Ad Soyad Unvan
10:00 1 Abdurrrahman ÖZDEN Doktor
2 Ahmet OYMAK Doktor
3 AKİF KURTOĞLU Doktor
4 Coşkun ŞAHİN Doktor
5 Eray ÇINAR Doktor
6 FAHRİ ARICA Doktor
7 Fatma Zehra Yıldız Doktor
8 Halim DORUK Doktor
9 Hasan Kuş Doktor
10 Hızır Okuyan Doktor
11 Muhittim DEMİRKASIMOĞLU Doktor
12 Neslihan Gülay Peri Doktor
13 Ömer AKEL Doktor
14 Pırıl Tanatar CENGİZ Doktor
15 Sevgi Aslan Doktor
16 Tarhan TOKER Doktor
17 Tülin AYDIN Doktor
18 Yeliz GÖZÜAK ATT
19 Yavuz ARPAÇAY ATT
20 Yağız Abdül GENGÖRÜ ATT
11:00 21 Vedat Çelik ATT
22 Tülay ÖZTÜRK ATT
23 Tuğba( Arslan) AYKAÇ ATT
24 Sümeyye Erul ATT
25 Sibel TOKLU ATT
26 Sevda GÜVEN ATT
27 Serkan KENESARI ATT
28 Serdar KARA ATT
29 Semra KOVANCI ATT
30 Semra KORKMAZ ATT
31 Selma KAPLAN ATT
32 Selda GÜVEN ATT
33 Sedat BALKAN ATT
34 Seçil BAYRAM ATT
35 Satı AYDOĞAN ATT
36 Samet BİLER ATT
37 Salih TOSUN ATT
38 Reyhan AKIN ATT
39 Ramazan GÜNEŞER ATT
40 Özlem ÇAĞLAYAN EFENDİOĞLU ATT
12:00 41 ASLI KAYASAROĞLU ATT
42 Özlem BAĞLAR ATT
43 Ozan Önder ATT
44 Osman ERİKLİOĞLU ATT
45 Oğuzhan ÖZDEMİR ATT
46 Müesser Erol Üngör ATT
47 Meryem ÖZKAN ATT
48 MELEK PAY ATT
49 Mehriban Büşra ÖZKAN ATT
50 MEHMET TUNÇKAYA ATT
51 Mehmet Gerçek ATT
52 Medine BAYER ATT
53 Leyla ACAR ATT
54 KEMAL BOSTAN ATT
55 İsa DURSUN ATT
56 HAMDİYE YILBOĞA ATT
57 Habibe SAN ATT
58 HABİBE KABA ATT
59 GÖKHAN KAPUSUZ ATT
60 Furkan Fatih Arslan ATT
14:00 61 FIRAT GARİP ATT
62 Fikret İZGİ ATT
63 FERİHA ERDOĞAN ATT
64 FERDİ HALICI ATT
65 Fatih KARAKUŞ ATT
66 Fatih AYÇİÇEK ATT
67 ESMA GENÇ ATT
68 EMİNE KÜÇÜKYAZİCİ ATT
69 ELEM ELİBOL ATT
70 DERVİŞ POYRAZER ATT
71 Cemil ÇUFADAR ATT
72 Cansu ATAKUL ATT
73 BURÇİN AYKUL ATT
74 Bilal ŞAHİN ATT
75 BAYRAM ŞAHİN ATT
76 BAŞAK AYDIN ATT
77 Ayşegül SALCI ATT
78 ATİLA TAŞKIN ATT
79 Abdullah ÖZEL ATT
80 Abdullah KOÇAK ATT
81 YETER ERCAN SAĞ.MEM.
03.09.2013 Tarihinde Mülakata Girecek Personel Listesi
Saat Sıra No Ad Soyad Unvan
10:00 1 ABDURRAHMAN BİRCAN HEMŞİRE
2 ADEM KILIÇ HEMŞİRE
3 Adem ÖZDEMİR HEMŞİRE
4 AHMET DOĞAN HEMŞİRE
5 Ahmet şenel Özdemir HEMŞİRE
6 ALİ ÖZKARA HEMŞİRE
7 ALİYE İÇLİ HEMŞİRE
8 Arzu AYDIN ÖZDOĞAN HEMŞİRE
9 Asude BALTACI HEMŞİRE
10 AYBİKE ÖZKAVRUCU HEMŞİRE
11 Aydın AKYILDIZ HEMŞİRE
12 AYLA YARDIM HEMŞİRE
13 Aynur ÇAVUŞ HEMŞİRE
14 Ayşe AKBAY ATEŞ HEMŞİRE
15 Ayşe Yalçın HEMŞİRE
16 Behiye BEKİROĞLU HEMŞİRE
17 Bekir TULPAR HEMŞİRE
18 Birgül ÖZ HEMŞİRE
19 Burçin uzun HEMŞİRE
20 Cabir TOPAL HEMŞİRE
11:00 21 Cem BOYDAK HEMŞİRE
22 Cengiz DEMİR HEMŞİRE
23 DERYA ALTUN HEMŞİRE
24 Derya BİLECEN HEMŞİRE
25 DİLEK AKBUDAK HEMŞİRE
26 DİLEK KAVAKÇI HEMŞİRE
27 DİLEK KUŞÇU HEMŞİRE
28 DİLEK SAİME KARAÇOR HEMŞİRE
29 Ebru KAÇMAZ HEMŞİRE
30 Ebru KAYA HEMŞİRE
31 ELİF AY HEMŞİRE
32 Elif SAĞLAM HEMŞİRE
33 ELMAS SÜRMELİ HEMŞİRE
34 EMEL SARIÇİÇEK HEMŞİRE
35 EMİNE GÜL HEMŞİRE
36 EMİNE ÖZGAN HEMŞİRE
37 EMİNE SAĞLAM HEMŞİRE
38 Emine Selda AYDOĞDU HEMŞİRE
39 EMİNE SÜREN HEMŞİRE
40 Emrullah Kaya HEMŞİRE
12:00 41 ERDAL BULUT HEMŞİRE
42 Erdi ÖZDEMİR HEMŞİRE
43 ESRA BAHÇECİ HEMŞİRE
44 ESRA DAĞISTAN HEMŞİRE
45 ESRA YILMAZ HEMŞİRE
46 EYLÜL ATALAY HEMŞİRE
47 Ezgi TEZER HEMŞİRE
48 FATMA GÜRKAN HEMŞİRE
49 FATMA (KIŞ)SAĞLIK HEMŞİRE
50 Ferda SÜRMELİ HEMŞİRE
51 Fuat ARANMAZ HEMŞİRE
52 Gonca TAŞKIRAN HEMŞİRE
53 Gönül YILDIRIM HEMŞİRE
54 Gül AYAZ HEMŞİRE
55 Gülden BAYRAKTAR HEMŞİRE
56 Gülden YILDIZ PARLAK HEMŞİRE
57 Gülhan CAN HEMŞİRE
58 GÜLŞEN YILDIZ HEMŞİRE
59 HALİL KARAEL HEMŞİRE
14:00 60 HANDEN ÇELİK HEMŞİRE
61 Hanife ALTINSOY HEMŞİRE
62 HANİFE FETTAH KOÇ HEMŞİRE
63 HASAN KOÇ HEMŞİRE
64 HASAN SARIAYDIN HEMŞİRE
65 HASİBE KARAKURT HEMŞİRE
66 HATİCE ÖZDEMİR HEMŞİRE
67 Haskar GÜRGÖZ HEMŞİRE
68 HATİCE YİĞİT HEMŞİRE
69 HÜLYA AKTUNA ULUTAŞ HEMŞİRE
70 HÜLYA ÜNAL HEMŞİRE
71 İbrahim Türe HEMŞİRE
72 İBRAHİM ÜSTÜN HEMŞİRE
73 İclal Uçar HEMŞİRE
74 İlker ÇITAK HEMŞİRE
75 İLKNUR AYDIN TEKER HEMŞİRE
76 İSMAİL AKSU HEMŞİRE
77 KEZİBAN AKCAN HEMŞİRE
78 LEYLA KÜÇÜKBOSTAN HEMŞİRE
79 Mehtap GENÇ HEMŞİRE
80 Meryem EVCİL HEMŞİRE
04.09.2013 Tarihinde Mülakata Girecek Personel Listesi
Saat Sıra No Ad Soyad Unvan
10:00 1 Metin CAN HEMŞİRE
2 Mine Dündar HEMŞİRE
3 Murat Atasever HEMŞİRE
4 MURAT ERKEÇ HEMŞİRE
5 MURAT ŞEN HEMŞİRE
6 Müzeyyen ÜNSAL HEMŞİRE
7 NAFİYE KIRMIZI HEMŞİRE
8 Nasuh KAYA HEMŞİRE
9 NAZAN TEZEL HEMŞİRE
10 Nazik Nazan Köse HEMŞİRE
11 Nazire KÖSE HEMŞİRE
12 Nilüfer Fırat HEMŞİRE
13 ÖZLEM YURDAER HEMŞİRE
14 ÖZNUR BARAKLI HEMŞİRE
15 Öznur ÖZDEMİR HEMŞİRE
16 Rabia ŞAHİN HEMŞİRE
17 Rukiye CEYLAN HEMŞİRE
18 Safiye ARIASLAN HEMŞİRE
19 Salih KARAHAN HEMŞİRE
20 Saliha Morkoç HEMŞİRE
11:00 21 Sedat SARIBIYIK HEMŞİRE
22 Seher Çınar HEMŞİRE
23 SELCAN ÖZKAN HEMŞİRE
24 Seldağ Aksakal HEMŞİRE
25 SERDAR AYHAN HEMŞİRE
26 Serpil Bozkurt HEMŞİRE
27 SEVDA KUŞCU HEMŞİRE
28 SEVDA PINAR MEHEL TUTUK HEMŞİRE
29 Sevgi BAYAR HEMŞİRE
30 Sevilay KANAT HEMŞİRE
31 SİBEL ÖZDEMİR HEMŞİRE
32 SONGÜL ATALAY HEMŞİRE
33 Suna Arslan HEMŞİRE
34 Şehruban KOLAMUÇ HEMŞİRE
35 ŞENAY DEMİRTAŞ HEMŞİRE
36 ŞENER YAZGAN HEMŞİRE
37 Tennur Atak HEMŞİRE
38 TUBA IŞIK HEMŞİRE
39 ÜMRAN ÇELİK BARMAKÇI HEMŞİRE
40 Yasemin ÖZKAN HEMŞİRE
12:00 41 YASEMİN SOLMAZ HEMŞİRE
42 Zeynep Uçar HEMŞİRE
43 Hatice KARAGÖZ DEMİRCİ HEMŞİRE
44 ZÜLEYHA YAŞAR HEMŞİRE
45 Asuman ÖZTÜRK EBE
46 BAŞAK HAMOĞLU EBE
47 Elif YALDUZ EBE
48 Emel Uysal EBE
49 FERİDE ATAY EBE
50 FİRDEVS ÇAĞLIYAN EBE
51 GURBET KAYA UFAK EBE
52 Gülbeyaz GÜNDÜZ EBE
53 Gülgün KAYAHAN EBE
54 GÜLŞEN TOPRAK EBE
55 HAMİDE NİLGÜN EMİNOĞLU EBE
56 Hatice Akçay EBE
57 JALE GÜNERİ EBE
58 Kıymet Tekeli EBE
59 MEDİNE ARMUTCU EBE
14:00 60 Mehtap Özdemir EBE
61 Melike ÇIRAK ALKAN EBE
62 Meral KARAYEL EBE
63 Mürvet Tuğba Özdoğan EBE
64 Neşe AKYÜZ EBE
65 PINAR ATAK EBE
66 Sebiha Saygılı EBE
67 Selda DAŞDEMİR EBE
68 Senem Çermik EBE
69 Sevilay Kazancı EBE
70 Sevilay TEMİZEL EBE
71 Sibel AKDOĞAN EBE
72 Sibel TONGUÇ EBE
73 Teslime BERBER EBE
74 Ülkü BULUTÇU EBE
75 Ertan Işık BİOLOG
76 Yunus YÜCE BİOLOG
77 Yücel ŞAHİN BİOLOG
78 Gülay TÜRKMEN DİYETİSYEN
79 Semra Acar FİZYOTERAPİST
80 Özger SAMUT FİZYOTERAPİST
05.09.2013 Tarihinde Mülakata Girecek Personel Listesi
Saat Sıra No Ad Soyad Unvan
10:00 1 CEYLAN GÜZELTAŞ PARAMEDİK
2 Derya OKUR PARAMEDİK
3 Ebubekir ÜNLERŞEN PARAMEDİK
4 Elif ÇELİK PARAMEDİK
5 Elif TONGA PARAMEDİK
6 ELVAN ŞENER PARAMEDİK
7 FATMA SÜLÜN PARAMEDİK
8 Hatice BİLER PARAMEDİK
9 Mahmut AĞUN PARAMEDİK
10 MİNE ÖZTÜRK PARAMEDİK
11 RAMAZAN YILDIRIM PARAMEDİK
12 Remziye Gül YURT PARAMEDİK
13 Temel KILINÇLI PARAMEDİK
14 ZEHRA TİMÜR PARAMEDİK
15 AHMET ASLANCAN SAĞ.MEM.
16 Ahmet Hakan ÖZDEMİR SAĞ.MEM.
17 AHMET ŞAN SAĞ.MEM. TEKNİKER
18 ALİ KAYA SAĞ.MEM. TEKNİKER
19 Ali KULAKLIKAYA SAĞ.MEM.
20 ALİ ÖZÜAK SAĞ.MEM.
11:00 21 ASİYE GECİKEN SAĞ.MEM. TEKNİKER
22 Atıf AYDIN SAĞ.MEM.
23 Barış YILDIZ SAĞ.MEM.
24 Berkan YAVUZ SAĞ.MEM.
25 BÜLENT ÖKSÜZ SAĞ.MEM.
26 Cebrail ELİDEMİR SAĞ.MEM.
27 DERVİŞ KOÇ SAĞ.MEM.
28 Derya Açıksöz SAĞ.MEM.
29 ELİF YILDIZ SAĞ.MEM.
30 EMİN EMRE KAYA SAĞ.MEM.
31 Emrah Korucu SAĞ.MEM. TEKNİKER
32 ENGİN BORUCU SAĞ.MEM.
33 FATİH AYTEKİN SAĞ.MEM.
34 Fatma Uzuner ÖZCAN SAĞ.MEM.
35 Ferhat ÖÇAL SAĞ.MEM.
36 GONCA ÇATAK SAĞ.MEM. RAD.TEK:
37 Hakan BULUTÇU SAĞ.MEM.
38 HALİS MESUT KARAKAŞ SAĞ.MEM.
39 Hasan CİVELEK SAĞ.MEM.
40 Selim ŞAHİN SAĞ.MEM.
41 HASAN SAYIM SAĞ.MEM.
12:00 42 Hüseyin ASLAN SAĞ.MEM.
43 İBRAHİM DURAN SAĞ.MEM.
44 İbrahim MOTUR SAĞ.MEM.
45 İbrahim SAYLAM SAĞ.MEM.
46 İlhan EREN SAĞ.MEM.
47 İrem Zehra Hancı SAĞ.MEM. SAĞ.TEK.
48 İsmail Çakıroğlu SAĞ.MEM.
49 İsmail Çandırlı SAĞ.MEM.
50 İsmail KARADEMİR SAĞ.MEM. TEKNİKER
51 Kerim Koray Ünal SAĞ.MEM.
52 Mehmet Emin ÇİFTÇİ SAĞ.MEM.
53 Mehmet GEZ SAĞ.MEM. TEKNİKER
54 Mehmet Nur ZİRO SAĞ.MEM.
55 Mehmet Şahin Tokatlıoğlu SAĞ.MEM.
56 Melek BERBER SAĞ.MEM.
57 Mevlüt Fikret GÜRÜLER SAĞ.MEM.
58 Muhittin TÜRK SAĞ.MEM.
59 Mustafa Erdinç EROL SAĞ.MEM.
60 Mustafa KILIÇKAYA SAĞ.MEM.
14:00 61 Nilgün Erken SAĞ.MEM.
62 Nilgün Okutan CAN SAĞ.MEM. TEKNİKER
63 Nizamettin YILDIZ SAĞ.MEM.
64 Onur BAĞCI SAĞ.MEM.
65 Ömer ÖĞET SAĞ.MEM.
66 Özkan Gündüz SAĞ.MEM.
67 Özlem Demir SAĞ.MEM.
68 Pınar Daylan KOCKAYA SAĞ.MEM.
69 Ramazan CİVELEK SAĞ.MEM.
70 Ramazan DİLMEÇ SAĞ.MEM.
71 Ramazan KÜÇÜKYİĞİT SAĞ.MEM.
72 Rıza ARIKAN SAĞ.MEM.
73 Sadık CALİP SAĞ.MEM.
74 SATI AKTUĞ SAĞ.MEM.
75 Selahattin YILMAZ SAĞ.MEM.
76 Selim Yavuz SAĞ.MEM.
77 Serkan HÜLÜR SAĞ.MEM. TEKNİKER
78 SEZGİN KABA SAĞ.MEM.
79 SULTAN DEMİR SAĞ.MEM.
80 TAHSİN GÜZELKÜÇÜK SAĞ.MEM.
81 Mevlüt MAVİ SAĞ.MEM.
06.09.2013 Tarihinde Mülakata Girecek Personel Listesi
Saat Sıra No Ad Soyad Unvan
10:00 1 Fatih Mehmet Şahin odyometrist
2 Behiye Dinç ECZACI
3 Murat AKKURT ECZACI
4 FUNDA AKÇİL PSİKOLOG
5 Gülçin ORHAN PSİKOLOG
6 Gülsen Budak Topaktaş Tıbbi Teknolog
7 Kadriye Karadereli Tıbbi Teknolog
8 Nilüfer GÜRSOY Tıbbi Teknolog
9 Yeşim TUTUMLU Tıbbi Teknolog
10 Ziya GÜÇLÜTÜRK Tıbbi Teknolog
11 Taşkın ATAK SAĞ.MEM.
12 Uğur OKUR SAĞ.MEM.
13 Uğur TUNCER SAĞ.MEM.
14 Ümit DEVECİ SAĞ.MEM.
15 Yasin EREN SAĞ.MEM.
11:00 16 Yasin YILDIZ SAĞ.MEM.
17 Yaşar BALOĞLU SAĞ.MEM.
18 Hasan Can GÖTÜREN Tıbbi Sekreter
19 Hasibe SEMERCİOĞLU Tıbbi Sekreter
20 Hayriye TEKİN Tıbbi Sekreter
21 Mehmet AVAT Tıbbi Sekreter
22 Mehmet Salih POLAT Tıbbi Sekreter
23 Perizat YÖN Tıbbi Sekreter
24 Rasim DALKIRAN Tıbbi Sekreter
25 Şükriye Yüksel BAĞIRSAKÇI Tıbbi Sekreter
26 Süheyla Ferrah TAYFUR VHKİ
27 Murat Cem ÇELİK VHKİ
28 Hediye Elif ÜNAL VHKİ
29 Recep ÖZKAN Şef
30 Deha KALKAN Hizmetli
Yayınlayan Birim : Merkez

Kaynak: http://www.acilafet.gov.tr/pages.asp?nid=503&n=703
Kaynak: UMKE AJANSI
Yorumlar (12)
sevil duyan 7 yıl önce
evet kimsenin haberi yok ben sürekli takip ediyorum bide
xxyyzz 7 yıl önce
arkadaslar benımde var adım listaede bakanlıgı aradım gecıcı gorevmiş ve lojman yada gecıcı gorev yollugu yokmus herkes kendi imkanlarıyla kalıcakmış 6 aydan sonra 6 ay görevlendırme ne zaman biterse düzeninizi bozmaya bıle gerek yok bakanlık personeline bu kadar deger veriyor ben istanbuldan evi taşısam bi turlu tasımasam bi türlu
nuray çağrı 7 yıl önce
Bizim niye haberimiz yok....
Fikret İZGİ 7 yıl önce
alımların haberini umke.org olarak yapmıştık. saygılarımızla.. ilgili link;
http://www.umke.org/saglik-bakanligi/acil-saglik-hizmetleri-genel-mudurlugune-personel-gorevlendirilecektir-h3690.html
Fikret İZGİ 7 yıl önce
alımların haberini umke.org olarak yapmıştık. saygılarımızla.. ilgili link;
http://www.umke.org/saglik-bakanligi/acil-saglik-hizmetleri-genel-mudurlugune-personel-gorevlendirilecektir-h3690.html
nuray çağrı 7 yıl önce
Nereye görevlendirilecekler......
deniz 7 yıl önce
Benim haberim vardi fakar 6 aylik bi gecici gorevlendirme gitmeye bile degmez..
nuray çağrı 7 yıl önce
Bazularu büyuk bir oolay gibi hava atıyo......
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (kovid-19) ile mücadelede başarılı mı?
Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (kovid-19) ile mücadelede başarılı mı?
Namaz Vakti 25 Kasım 2020
İmsak 06:25
Güneş 07:55
Öğle 12:56
İkindi 15:24
Akşam 17:46
Yatsı 19:11
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 8 20
2. Fenerbahçe 9 20
3. Galatasaray 9 17
4. Gaziantep FK 9 14
5. Karagümrük 9 13
6. Başakşehir 9 13
7. Beşiktaş 8 13
8. Konyaspor 8 12
9. Rizespor 8 12
10. Kasımpaşa 9 12
11. Hatayspor 7 12
12. Göztepe 8 11
13. Malatyaspor 8 11
14. Sivasspor 8 9
15. Trabzonspor 9 9
16. Antalyaspor 9 9
17. Erzurumspor 8 8
18. Kayserispor 8 7
19. Gençlerbirliği 8 5
20. Denizlispor 8 5
21. Ankaragücü 7 2
Takımlar O P
1. Altınordu 10 20
2. Adana Demirspor 9 18
3. Ankara Keçiörengücü 10 18
4. Tuzlaspor 9 18
5. İstanbulspor 9 17
6. Samsunspor 10 17
7. Giresunspor 9 15
8. Bursaspor 10 14
9. Balıkesirspor 10 14
10. Altay 8 13
11. Akhisar Bld.Spor 10 13
12. Adanaspor 9 12
13. Ümraniye 10 10
14. Bandırmaspor 10 8
15. Boluspor 10 7
16. Menemen Belediyespor 8 6
17. Ankaraspor 9 5
18. Eskişehirspor 10 1
Takımlar O P
1. Tottenham 9 20
2. Liverpool 9 20
3. Chelsea 9 18
4. Leicester City 9 18
5. Southampton 8 16
6. Everton 9 16
7. Aston Villa 8 15
8. West Ham 9 14
9. M. United 8 13
10. Crystal Palace 9 13
11. Arsenal 9 13
12. Wolverhampton 8 13
13. Man City 8 12
14. Leeds United 9 11
15. Newcastle 9 11
16. Brighton 9 9
17. Burnley 8 5
18. Fulham 9 4
19. West Bromwich 9 3
20. Sheffield United 9 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 10 23
2. Atletico Madrid 8 20
3. Villarreal 10 19
4. Real Madrid 9 17
5. Cádiz 10 14
6. Granada 9 14
7. Sevilla 8 13
8. Valencia 10 12
9. Elche 8 12
10. Getafe 9 12
11. Real Betis 9 12
12. Barcelona 8 11
13. Osasuna 9 11
14. Deportivo Alaves 10 10
15. Eibar 10 10
16. Athletic Bilbao 8 9
17. Real Valladolid 10 9
18. Levante 9 7
19. Huesca 10 7
20. Celta de Vigo 10 7