Yaş Alma Merkezi üyeleri, Safranbolu Belediyesi Uygulama ve Üretim Birimi’ni ziyaret etti.

Yaş Alma Merkezi üyeleri, Safranbolu Belediyesi Uygulama ve Üretim Birimi’ni ziyaret etti.

Belediye’nin Uygulama ve Üretim Birimi, Yaş Alma Merkezi’nin üyelerini ağırladı. Birim yetkilileri tarafından karşılanan misafirlere sebze, meyve, çiçek gibi konularda yetiştiricilik ile ilgili bilgiler verilirken, uygulama da yaptırıldı. 

Ziyarete katılan merkez üyeleri, “Böylesi bir mekanı bizlere kazandıran Belediye Başkanımız Elif Köse Hanımefendi’ye teşekkür ediyoruz. Bugün de bizlere sebze, meyve, çiçek yetiştiriciliği konusunda yanlış bildiğimiz konular hakkında doğruları öğrenme fırsatımız oldu, etkinliklerin devamını diliyoruz” diye konuştu. 

Yoğun çalışma programından dolayı etkinliğe katılamayan ancak selamlarını ileten Başkan Köse ise “Onlar bizim için çok önemli. Ne yapsak az. Onlar ömürlerini vatana millete hizmet ederek geçiren değerlerimiz” dedi.

Zaman zaman Yaş Alma Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerde birlikte olduklarını kaydeden Köse, sözlerini şöyle tamamladı:

“Alanında uzman personellerimizle elimizden geldiği kadar güzel vakit geçirmelerini, çeşitli kurslarla aktif kalmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Büyüklerimiz için projelerimiz ve kurslarımız devam edecek. Ne zaman ihtiyaç duyarlarsa biz yanlarında olacağız.”