Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın, sosyal medya hesabından gençlere seslendiği bir video paylaştı. Aydın, “Birlikte İstanbul için yeni bir sayfa açabiliriz. Bu yüzden pazar günü sandıkta bize oy verin. Geleceğinizi bizimle birlikte kendi ellerinizle şekillendirin. Başka bir İstanbul mümkün. Gelin bu şehri, siz gençlerin de söz sahibi olduğu bir yer yapalım” dedi.

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan (İBB) Adayı Birol Aydın, X hesabından “Sevgili gençler, her bir oy kıymetli. Gelin, İstanbul’u birlikte yönetelim, birlikte güzelleştirelim” notuyla bir video paylaştı.

Aydın, videoda şöyle konuştu:

“Sevgili gençler. İlk kez oy kullanacak genç kardeşlerime sesleniyorum. Sizler İstanbul'un yarını, umudusunuz. İstanbul'un geleceği sizlerin elinde. O geleceği bizler değil, asıl sizler şekillendireceksiniz. Bakın her bir oy bu şehrin kaderini değiştirebilecek bir güce sahip. Her bir oy İstanbul'u daha yaşanır, daha güzel, daha adil bir yer haline getirebilir. Her bir oy sizin ve bizim geleceğimizi aydınlatabilir, yön verebilir.

MSB: “IRAK’IN KUZEYİNDEKİ BARINMA ALANLARINDAN KAÇAN 2 PKK’LI TERÖRİST, HABUR’DA TESLİM OLDU” MSB: “IRAK’IN KUZEYİNDEKİ BARINMA ALANLARINDAN KAÇAN 2 PKK’LI TERÖRİST, HABUR’DA TESLİM OLDU”

Biz Saadet Partisi olarak gençlerimizin coşkusuna, enerjisine, vizyonuna inanıyoruz. İşte bu yüzden gençlerin hayallerine, umutlarına ortak olmak sizinle birlikte yol yürümek istiyoruz. İstanbul'u hep birlikte yaşanabilir, adil, yeşil ve kimseyi geride bırakmayan bir şehir haline getirebiliriz. Birlikte İstanbul için yeni bir sayfa açabiliriz. Bu yüzden pazar günü sandıkta bize oy verin. Geleceğinizi bizimle birlikte kendi ellerinizle şekillendirin. Başka bir İstanbul mümkün. Gelin bu şehri, siz gençlerin de söz sahibi olduğu bir yer yapalım. İstanbul'u birlikte yönetelim, birlikte güzelleştirelim.”

 

Kaynak: anka