Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ( RİBEGEM )'in 4 Haziran'a kadar devam edecek RİBEGEM Gençlik Festivali kapsamında gençler, “Griden Beyaza” adlı seminerde buluştuRİZE (İGFA)  - Öğrencilerin Youtube kanalından tanıdığı ve severek takip ettiği Gri KOÇ, Rize’de düzenlenen Gençlik Festivali kapsamında İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde gençlerle buluştu.

Isparta’da KPSS tekrar kampı sona erdi Isparta’da KPSS tekrar kampı sona erdi

Rize Belediye Başkan Vekili Muhittin Aydın Bilsel ve Başkan Yardımcısı Mehmet Yoldaş’ın da katıldığı etkinliğe öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Salonun dolduğu seminerde, Eğitimci – Yazar Gökhan Müftüoğlu (Gri KOÇ) salonda bulunan öğrencilere sınavlara hazırlanma ve çalışma metodu ile ilgili deneyimlerinden bahsederek 5 ayrı konu başlığıyla ilgili bilgiler aktardı. Seminerde öğrencilere doğru hedefe en kolay nasıl varılabileceğinin bilgileri verilerek yol gösterildi.

Öğrencilerin severek dinlediği ve karşılıklı fikirlerin ortaya konulduğu seminer sonunda Rize Belediye Başkan Vekili Muhittin Aydın Bilsel tarafından Eğitimci – Yazar Gökhan Müftüoğlu’na çiçek ve hediye takdiminde bulunuldu.