(BALIKESİR)- Ayvalık'ın 200 yıllık zeytinyağı fabrikasının restorasyonla Ayvalık Rahmi M. Koç Müzesi olarak açılışını yapmak üzere ilçeye gelen Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç, Belediye Başkanı Mesut Ergin’i makamında ziyaret etti.

EFES SELÇUK BEYAZ PERDEDE: KENTİN TANITIMINA KATKI SAĞLAYACAK FİLM İZLEYİCİLERİYLE BULUŞTU EFES SELÇUK BEYAZ PERDEDE: KENTİN TANITIMINA KATKI SAĞLAYACAK FİLM İZLEYİCİLERİYLE BULUŞTU

Rahmi Koç’u Ayvalık’ta ve tarihi belediye binasında ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duyduklarını belirten Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Sayın Rahmi Koç’un, kentimize gösterdiğiniz özveri ve gayret Türkiye’de ve Ayvalık’ta herkese örnek oldu. Kent kültürünün gelecek kuşaklara aktarılması konusundaki çalışmalarıyla ilçemizin gelişimine sayısız katkı sağlayan, kentimize kazandırdığı değerli eserler için Ayvalık halkı olarak Sayın Rahmi Koç’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Rahmi Koç, Başkan Ergin’i ikinci kez başkanlığa seçilmesi dolayısıyla kutladı ve başkana başarılar diledi. Müzenin restorasyonunun gerçekleştirilmesi sürecinde Ergin’in büyük destek ve katkıları olduğunu belirten Rahmi Koç, Ergin’e ayrıca teşekkür etti.