Orzaks İlaç, Marketing Türkiye tarafından düzenlenen The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde art arda ikinci kez ‘Yılın İtibarlısı’ ödülünü aldı. 

GÜNEYDOĞU ANADOLU'DA YERALTI SULARI ALARM VERİYOR GÜNEYDOĞU ANADOLU'DA YERALTI SULARI ALARM VERİYOR

Marketing Türkiye dergisi tarafından bu yıl 9. kez düzenlenen The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri sahiplerini buldu. Takviye edici gıda pazarında faaliyet gösteren Orzaks İlaç, pazarlama ve iletişim sektörünün en prestijli ödülleri arasında yer alan The One Awards’ta Takviye Edici Gıda Ürünleri kategorisinde art arda ikinci kez ‘Yılın İtibarlısı’ ödülüne layık görüldü. 

Ödül sahipleri, Akademetre Research ve Strategic Planning’in 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirdiği ‘İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü’ araştırması sonuçlarına göre belirlendi. The One Awards’ta, 70 kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve bu başarının en büyük paydaşları olan reklam, medya planlama ve halkla ilişkiler ajansları ödüllendiriliyor. 

Yılın İtibarlısı Ödülü’nü kazanan Orzaks İlaç, 2022 yılında da aynı kategoride Ocean markası ile ödüllendirilmişti. 

HALKIMIZIN BEĞENİSİNİ YANSITAN ÖDÜLLER İLHAM VERİYOR” 

Halk değerlendirmesi sonucu aldıkları ödüllerin anlamının büyük olduğunu vurgulayan Orzaks İlaç Pazarlama Direktörü Müge Turan, “Üst üste ikinci kez Yılın İtibarlısı Ödülü’nü almamız, tüm ekibimizin gösterdiği olağanüstü çaba ve özverili çalışmaların kalıcı sonucunu yansıtıyor. Orzaks’ın müşteri odaklı yaklaşımıyla yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerinin sahada karşılığı olduğunu görmek işimize olan bağlılığımızı artırıyor. Sektördeki etkileyici varlığımızı sürdürmek için en büyük ilham kaynağımız, halkımızın beğenisini yansıtan ödüller. Bizi bu değerli ödüle layık görerek güçlendiren herkese teşekkür ederiz” dedi.

ADVERTORİAL YAYIN

Kaynak: anka