TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "İstanbul Çağlayan Adliyesi önünde yer alan polis noktasına yönelik hain saldırıyı ve faillerini lanetliyor; teröristleri etkisiz hale getirerek görevini layığıyla gerçekleştiren kahraman polislerimizi yürekten kutluyor, yaralı vatandaşlarımıza ve polislerimize acil şifalar diliyorum. Huzura, barışa, adalete saldıran terör örgütlerinin birlik ve beraberliğimizi bozmasına asla izin vermeyeceğiz" açıklamasını yaptı.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, bugün saat 11.46'da İstanbul Çağlayan Adliyesi C Kapısı önündeki silahlı saldırıyı kınadı. Kurtulmuş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

"İstanbul Çağlayan Adliyesi önünde yer alan polis noktasına yönelik hain saldırıyı ve faillerini lanetliyor; teröristleri etkisiz hale getirerek görevini layığıyla gerçekleştiren kahraman polislerimizi yürekten kutluyor, yaralı vatandaşlarımıza ve polislerimize acil şifalar diliyorum. Huzura, barışa, adalete saldıran terör örgütlerinin birlik ve beraberliğimizi bozmasına asla izin vermeyeceğiz."

Çanakkale'de deprem! Bursa'da da hissedildi Çanakkale'de deprem! Bursa'da da hissedildi

Kaynak: anka