Nihal Candan, sağlık sorunları nedeniyle tahliye edildiği cezaevinden çıktığından beri dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dolandırıcılık ve kara para aklama gibi ağır suçlardan 6 ay önce tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan, 37 kiloya düşünce Anoreksiya tanısıyla tahliye edildi.

Nihal Candan'ın paylaşımıyla ortaya çıktı! Bahar Candan cezaevinde değil - 2

Renkli hayatına kaldığı yerden devam eden Nihal Candan, kardeşi Bahar Candan'ı ziyarete gitti. Sosyal medya hesabında kız kardeşini ziyaret ettiği anları yayınlayan Nihal Candan'ın paylaşımları gündem oldu.

Candan "Bu çilek gibi yeniden tomurcuklanacak o neşeli güzel günlerimize döneceğiz ablacım geri sayım başladı masumiyet en büyük güzümüz dayanağımız. Bahar seni sevmeyenden çok seven insanlar var yalnız değilsin Ablacım iyi insanlar da var. En önemlisi ilahi adalete güveniyorum eskisinden de güzel olacak her şey inanıyorum tüm kalbimle" ifadelerini kullandı.

Nihal Candan'ın paylaşımıyla ortaya çıktı! Bahar Candan cezaevinde değil - 3

Nihal Candan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kardeşinin Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde olduğunu duyurdu.

Nihal Candan'ın paylaşımıyla ortaya çıktı! Bahar Candan cezaevinde değil - 4

Candan paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Burası senin evin değil bir tanem. Az kaldı evine, ailene kavuşacaksın. Canım kardeşim, güçlü kardeşim. Dayanmak zorundayız ikimiz de…"

Bahar Candan, Silivri'de kaldığı cezaevinde kendini yaralayarak zarar vermişti. Hastaneye kaldırıldığı belirtilen Candan’ın tekrar cezaevine götürülüp götürülmediği ise bilinmiyordu.

Nihal Candan'ın paylaşımıyla ortaya çıktı! Bahar Candan cezaevinde değil - 5

Öte yandan, 37 kiloya düşünce tahliye olan Nihal Candan "renkli" hayatına kaldığı yerden devam ediyor.

Yaptırdığı özel doğum günü pastasıyla yeni yaşını kutlayan Candan, hemen ardından camiye sonra da Yerebatan Sarnıcına gezmeye gitti. Pastasının üzerinde "Merhaba dünyam, geri döndüm" yazısı kadar camideki "Ya Hak Ya Vekil vekilim SENSİN sana güveniyoruz kardeşim ve ben" notuyla cezaevinde olan kardeşini unutmaması dikkat çekti.

Önce parti, sonra cami! Nihal Candan'dan dikkat çeken doğum günü: Merhaba dünyam, geri döndüm

Kara para aklama ve dolandırıcılık suçlamasıyla girdiği cezaevinden, 37 kiloya düşünce tahliye olan Nihal Candan "renkli" hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Yaptırdığı özel doğum günü pastasıyla yeni yaşını kutlayan Candan, hemen ardından camiye sonra da Yerebatan Sarnıcına gezmeye gitti. Pastasının üzerinde "Merhaba dünyam, geri döndüm" yazısı kadar camideki "Ya Hak Ya Vekil vekilim SENSİN sana güveniyoruz kardeşim ve ben" notuyla cezaevinde olan kardeşini unutmaması dikkat çekti.

Önce parti, sonra cami! Nihal Candan'dan dikkat çeken doğum günü: Merhaba dünyam, geri döndüm - 1

Nihal Candan, sağlık sorunları nedeniyle tahliye edildiği cezaevinden çıktığından beri dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Önce parti, sonra cami! Nihal Candan'dan dikkat çeken doğum günü: Merhaba dünyam, geri döndüm - 2

Dolandırıcılık ve kara para aklama gibi ağır suçlardan 6 ay önce tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal Candan, 37 kiloya düşünce Anoreksiya tanısıyla tahliye edildi.

Önce parti, sonra cami! Nihal Candan'dan dikkat çeken doğum günü: Merhaba dünyam, geri döndüm - 3

Tahliye olduktan sonra hemen kuaför yolunu tutan Candan, ardından televizyonlara röportaja gitti. 

Önce parti, sonra cami! Nihal Candan'dan dikkat çeken doğum günü: Merhaba dünyam, geri döndüm - 4

Candan'ın bu rahat hareketleri avukatların dikkatini çekti ve tahliyesine itiraz edildi. Ancak Nihal Candan yine de renkli hayatına kaldığı yerden devam ediyor.

Önce parti, sonra cami! Nihal Candan'dan dikkat çeken doğum günü: Merhaba dünyam, geri döndüm - 5

"MERHABA DÜNYAM, BEN GERİ DÖNDÜM"

Doğum günü için özel hazırlanan Candan, "suçlu değil" notuyla o geceden kalan bir fotoğrafını paylaştı.

Candan'ın pastasının üstündeki, "Merhaba dünyam, ben geri döndüm" yazısı da dikkat çekti.

Önce parti, sonra cami! Nihal Candan'dan dikkat çeken doğum günü: Merhaba dünyam, geri döndüm - 6

Bursa'da yoğun trafik Bursa'da yoğun trafik

Hemen ardından camiden bir fotoğraf yayımlayan Candan, "Ya Hak Ya Vekil vekilim SENSİN sana güveniyoruz kardeşim ve ben" notunu düştü.

Yerebatan Sarnıcından da küçük kız kardeşiyle bir paylaşımda bulunan ünlü ismin İstanbul turu devam ediyor. 

Önce parti, sonra cami! Nihal Candan'dan dikkat çeken doğum günü: Merhaba dünyam, geri döndüm - 7

CANDAN KARDEŞLER NEYLE SUÇLANIYOR?

Dolandırıcılık ve kara para aklamayla suçlanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin, hayali “Veysel amir” oyunu ile piyasa değerinin altında araç satmayı vaat ettikleri, paraları topladıktan sonra ise “İhalede sorun çıktı, ertelendi.” gibi gerekçelerle ne araçları ne de ücreti teslim ettikleri iddia ediliyor.

Polisin yaptığı incelemeye göreyse bu yöntemle 13 mağdur yaklaşık 10 milyon lira dolandırıldı.

Önce parti, sonra cami! Nihal Candan'dan dikkat çeken doğum günü: Merhaba dünyam, geri döndüm - 8

Dilan ve Engin Polat'ın tutuklanmasının ardından operasyonlar başka sosyal medya ünlülerine de yöneldi. Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla yargılanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin, hayali "Veysel amir" oyunu ile piyasa değerinin altında araç satmayı vaat ettikleri, paraları topladıktan sonra ise "İhalede sorun çıktı, ertelendi." gibi gerekçelerle ne araçları ne de ücreti teslim ettikleri iddia ediliyor.

Editör: Alpaslan CAN