Antalya’da Muratpaşa Belediyesi, 9 Temmuz’da başlayacak Kurban Bayramı’nda; üç mahallede kasaplı kurban kesim hizmeti verirken, dört mahallede ise kesim yerleri oluşturacak.

Muratpaşa Belediyesi, 9 Temmuz’da başlayacak Kurban Bayramı’nda; üç mahallede kasaplı kurban kesim hizmeti verirken, dört mahallede ise kesim yerleri oluşturacak.

9 Temmuz 2022 Cumartesi günü başlayacak Kurban Bayramı’nın hazırlıkları kapsamında, kurban kesim ve satış yerleri belirlendi. Muratpaşa’da yedi nokta kurban kesim yeri, bir nokta da kurban satış alanı olarak belirledi. 

Antalya Muratpaşa Belediyesi, Ermenek Mahallesi Aycan 1 Sokak, Bayındır Mahallesi 322 Sokak, Konuksever ve Cumhuriyet Mahallesi kapalı pazar yerlerinde kesim yeri oluşturulacak. Ermenek Mahallesi  Aycan 1 Sokak, aynı zamanda kurban satış yeri olacak.

Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezinden randevu alınarak ulaşılabilecek hizmet; Sedir, Çağlayan ve Yenigün mahalleleri kapalı pazar yerlerinde gerçekleşecek. Muratpaşa’da kurban kesim yerleri, bayramın birinci günü hizmet verecek.

Memura enflasyon farkı şimdiden %8 + %15 Memura enflasyon farkı şimdiden %8 + %15