"Dr. Bedri BİLGE Eğitim Kampı" tamamlandı

Manisa Telsiz Radyo Amatörleri ve Arama Kurtarma Derneği Mat Manisa olarak bu yıl 2. sini düzenlediğimiz "Dr. Bedri BİLGE Eğitim Kampı" tamamlandı.

"Dr. Bedri BİLGE Eğitim Kampı" tamamlandı

Manisa'da faaliyette olan Afet Acil Durum Kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşların birlik ve beraberliklerinin sağlandığı her kurumun  kendi branşlarında bilinçlendirme eğitimlerinin verildiği kampda  Manisa AFAD, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Manisa İl Sağlık Müdürlüğü, Manisa İTFAİYE, Manisa 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü,  Manisa UMKE, KIZILAY, Manisa AKUT, Türkiye Dağcılık Federasyonu, Manisa ATTDER, Manisa PARHAD, Akhisar Geleneksel Okçuluk Derneği, Velespid Academy ve birçok gönüllü vatandaşların katılımığla tamamladı.

Kampda  "Ortak bir amaca farklı açılardan yaklaşıp, birbiri ile değil zaman ile yarışan, diğerlerinin işini kolaylaştırmak adına kendi sorumluluk sınırlarını zorlayan Kurum ve Kuruluşların  gönüllülerini bir araya getirerek karşılıklı eğitimler, tatbikatlar yeni uygulamalar hakkında görüş alışverişi ile tanışma ve arkadaşlık ortamı yaratan kısacası çağın teknolojisinin gerçekleştirmekte yetersiz kaldığı iletişimin kuvvetlenmesine destek vermiş olundu.Bu etkiliğe  desteklerini esirgemeyen  Manisa Büyükşehir Belediyesine, Ünlü Tarım Aletlerine, Milli Parklar Genel Müdürlüğüne, Kurum ve Kuruluşlarına  teşekkür edildi.

AA 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER