Manavgat Belediyesi'nin eğitim kurumlarından yıl sonu gösterisi  Manavgat Belediyesi'nin eğitim kurumlarından yıl sonu gösterisi 

(ANTALYA) - Manavgat Belediyesi Güreş Kulübü sporcuları, 10-12 Mayıs’ta Ilıca Stadyumu’nda düzenlenecek “11. Geleneksel Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri” öncesinde hazırlıklarını sürdürüyor.

Manavgatlı pehlivanlar, “11. Geleneksel Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri” öncesinde antrenmanlarına devam ediyor. Bu kapsamda açık havada yapılan son antrenmana başpehlivanlardan Ali Gürbüz, Serhat Gökmen, Fatih Atlı ve Osman Kan katıldı. Baş ve başaltı kategorisinde güreşen pehlivanlar da açık havada birbirleriyle mücadele etti.  

Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, ‘‘10, 11 ve 12 Mayıs tarihleri arasında Ilıca Er Meydanı’mızda gerçekleştireceğimiz 11. Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’ni Manavgat’ımıza yakışır bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla eksiksiz bir şekilde hazırlanmaya özen gösteriyoruz. Sporcularımızı ziyaret ederek onlara moral ve destek de veriyoruz. Tüm güreş severleri Manavgat’ımıza bekliyoruz. Ata sporunu layık olduğu şekilde gerçekleştireceğiz” dedi.