(ANTALYA) - Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan'ın göreve gelmesinin ardından kıydığı ilk nikahla, CHP Konyaaltı Gençlik Kolları İlçe Başkanı İsmail Koçak ve Aslıhan Karadağ çifti, hayatlarını birleştirdi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan belediye başkanı seçilmesinin ardından ilk nikahını CHP Konyaaltı Gençlik Kolları İlçe Başkanı İsmail Koçak ve Aslıhan Karadağ çiftine kıydı.

HayatPark’ta gerçekleşen nikah törenine, Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Müge Gezginci Ünsal, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz, ilçe yönetimi ile CHP Gençlik Kolları yönetimi katıldı. 

"BİR ÖMÜR MUTLU OLUN"

Başkan Kotan, “İlk nikâhımı CHP Konyaaltı Gençlik Kolları Başkanımız İsmail Koçak’a kıymak benim için bir onurdur. Bir ömür boyu mutlu olacağınıza inanıyorum. Aranızda sevgi ve saygı hiç eksik olmasın. Sağlık ve mutluluk diliyorum’’ dedi. 

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI 

Genç çifti kutlayan Konyaaltı CHP İlçe Başkanı Demet Gündüz de “Çok duygusal bir an yaşıyorum. Öncelikle böyle kıymetli evlatlar yetiştirdiği için annelere ve babalara teşekkür ediyorum. Onlarla gurur duyuyorum. Bir ömür boyu elleriniz ve kalpleriniz hiç ayrılmasın. Mutluluklar diliyorum” diye konuştu. 

OSMANGAZİ BELEDİYESİ'NİN 19 MAYIS ETKİNLİKLERİNDE EMRE KAYA VE BEYZA BAKIRCI SAHNE ALDI OSMANGAZİ BELEDİYESİ'NİN 19 MAYIS ETKİNLİKLERİNDE EMRE KAYA VE BEYZA BAKIRCI SAHNE ALDI