Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Fen İşleri Müdürlüğü personelleri Operatör Hüseyin Pirihan ve Hakan Kaya ile Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü personeli Su Kanal Ekip Çavuşu Emin Çelik’e performans ödülü verdi.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Fen İşleri Müdürlüğü personelleri Operatör Hüseyin Pirihan ve Hakan Kaya ile Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü personeli Su Kanal Ekip Çavuşu Emin Çelik’e performans ödülü verdi.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 10 Haziran 2022 Cuma günü Fen İşleri Müdürlüğü’nde düzenlenen ödül töreni öncesi Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu ve belediye personeliyle kahvaltı yaptı, sonrasında da ödül törenine katıldı.

“TÜRKİYE KOŞULLARINDA, ÖZELLİKLE DE EMEK YOĞUN ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIZIN BÜYÜK ZORLUKLAR YAŞADIKLARINI BİLİYORUZ”

Başkan Ekicioğlu, törende şu açıklamalarda bulundu:

OSMANİYE VALİLİĞİ: "DÜN AKŞAM FİRAR EDEN SURİYELİLERİN TAMAMI YAKALANDI" OSMANİYE VALİLİĞİ: "DÜN AKŞAM FİRAR EDEN SURİYELİLERİN TAMAMI YAKALANDI"

“Hepinizin bildiği üzere belediye hizmetlerimiz için çalışanların büyük bir bölümünü şirket elemanlarımız oluşturuyor. Biz de şirket elemanlarımızı teşvik etmek, iş verimliliğini arttırmak ve kamu malının daha iyi kullanılması ve sahip çıkılması adına böylesi bir ödüllendirme yöntemini hayata geçiriyoruz. Hem kamu malını iyi kullanan hem de verili çalışan arkadaşlarımızı teşvik etmek amacıyla kendilerine küçük bir hediyemiz olacak.

Biz, Türkiye koşullarında özellikle de emek yoğun çalışan arkadaşlarımızın büyük zorluklar yaşadıklarını biliyoruz. Ülke olarak ağır ekonomik koşullar altında tüm çalışan kesimler zor bir süreçte. Bunları iyileştirmek de elbette ülkeyi yönetenlerin, kamuyu yönetenlerin; herkesin ortak görevi.

“FARKLI ZAMANLARDA DİĞER ÇALIŞANLARIMIZA DA VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ”

Biz de çalışanlarımızın daha iyi yaşam koşullarına sahip olması için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Teşvik amaçlı bugün üç arkadaşımıza verdiğimiz çeyrek altından oluşan hediyemizi farklı zamanlarda diğer çalışanlarımıza da vermeyi düşünüyoruz.

İş verimliliği açısından böylesi uygulamaların teşvik edici olmasını umuyorum ve tüm çalışanlarımıza destek vermek hepimizin görevi. Kamu malını doğru kullanmak adına böylesi uygulamaların olumlu sonuçlar getireceği düşüncesiyle tüm çalışanlarımıza da teşekkür ediyorum.”