CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde şehit olan P. Uzm. Çvş. Reşat Ergin için başsağlığı mesajı yayınladı. Kılıçdaroğlu, Ergin'e Allah'tan rahmet ailesine başsağlığı ve sabır dileğinde bulundu..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde şehit olan P. Uzm. Çvş. Reşat Ergin için başsağlığı mesajı yayınladı. Kılıçdaroğlu, Ergin'e Allah'tan rahmet ailesine başsağlığı ve sabır dileğinde bulundu.

ÖZKOÇ’TAN, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “YSK” AÇIKLAMASINA YANIT: “SOYLU, ÜLKEYE KAÇ YABANCI ALDIĞI ORTAYA ÇIKACAK DİYE KORKUDAN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAKMIŞ. KAÇAMAYACAKSIN” ÖZKOÇ’TAN, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “YSK” AÇIKLAMASINA YANIT: “SOYLU, ÜLKEYE KAÇ YABANCI ALDIĞI ORTAYA ÇIKACAK DİYE KORKUDAN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAKMIŞ. KAÇAMAYACAKSIN”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde açılan taciz ateşi sonucu yaralanarak hastaneye sevk edilen ve orada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Reşat Ergin ile ilgili mesaj paylaştı. Kılıçdaroğlu’nun şehit Ergin ile ilgili bugün yaptığı sosyal medya paylaşımı şöyle:

“Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde şehit olan askerimiz P. Uzm. Çvş. Reşat Ergin’e Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!”