Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlıkkuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdi.Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) - Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Aile Sağlığı Merkezlerini ziyaret ederek doktor ve çalışanlara çiçek takdim etti. Ziyaretlerde doktorların ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nın kutlanarak ve iyi dilekler iletildi.

ANKARA'DA TİCARET BAKANLIĞI ÖNÜNDE 'İSRAİL' PROTESTOSU: "İSRAİL'LE TİCARETE KESİN BİR SON VERİLMELİDİR. KISITLAMA KANDIRMACAYA DÖNÜŞMEMELİ, GERÇEK BİR TAVIR ÜRETİLMELİDİR" ANKARA'DA TİCARET BAKANLIĞI ÖNÜNDE 'İSRAİL' PROTESTOSU: "İSRAİL'LE TİCARETE KESİN BİR SON VERİLMELİDİR. KISITLAMA KANDIRMACAYA DÖNÜŞMEMELİ, GERÇEK BİR TAVIR ÜRETİLMELİDİR"

Ziayretlerde ayrıca , “14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle, doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın bu özel gününü kutlarız." ifadelerine yer verildi.

Doktorlar ve sağlık çalışanlarının, zorlu koşullarda büyük bir özveriyle çalıştıkları ve insan hayatını kurtarmak için mücadele ettikleri vurgulanarak, onların fedakarlıkları ve emekleri için minnettar oldukları belirtilerek, sağlık çalışanlarına mutlu ve sağlıklı bir yaşam dilenildi.

Kaynak: igf