(İSTANBUL)- Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kartal Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, sezonun son konserini verdi. Şef Özgür Doğan yönetimindeki koro, vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Kartal Belediyesi bünyesinde 2009'da kurulan, eğitmen ve şef Özgür Doğan yönetimindeki 75 kişilik Kartal Belediyesi Türk Halk Müziği (THM) Korosu, dinleyenlere keyifli anlar yaşattı. Konsere, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar, Kartal Belediyesi Meclis Başkan Vekili Özlem Bulut, CHP Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri Gül Altınöz, Düzgün Çapar, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkan Yardımcıları Fadile Özge Ulusoy, Ayşe Yılmaz, Gülay Yıldız, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Doğan ve yönetim kurulu üyeleri, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in annesi Aynur Yüksel, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Deniz Şahin, Basın Yayın Müdürü Coşku Bozduman’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

GİRİB toplantısına katılan Belediye Başkanı Köse, 'birlik' çağrısı yaptı GİRİB toplantısına katılan Belediye Başkanı Köse, 'birlik' çağrısı yaptı

Yaklaşık 2 saat boyunca pek çok eser seslendiren koroyu tebrik etmek için şef Özgür Doğan’a çiçek takdim edildi. Takdim sırasında kısa bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Adem Uçar, koro üyeleri arasında muhtar, müdür, basın mensubu gibi pek çok farklı kesimden vatandaşın olduğunu ve koronun, ilçenin renklerini yansıttığını söyleyerek, verdikleri müzik ziyafeti için teşekkür etti.

Kaynak: anka