İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İzDoğa’nın çalışmalarıyla tekrar üretilmeye başlanan asırlık Cumhuriyet markası Şaşal Su’yun dağıtım alanı genişliyor. Şaşal Su, anlaşmalı olduğu zincir market sayısını yediye çıkardı.

91 yıllık bir Cumhuriyet markası olan Şaşal Su’yu İzmirlilerle yeniden buluşturan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Şaşal Su’yun dağıtım alanını genişletiyor. Geçen ay Gürmar, Ege Çarşı Mağazaları, Acem Market, Fırat AVM, Alternatif Marketler ve Promosyon Marketleri ile anlaşarak Şaşal Su’yun dağıtımına başlanmıştı. Şaşal Su’yun anlaşmalı olduğu marketler listesine A101 de eklendi. Bu sayede Şaşal Su, İzmir’deki yedi zincir marketin raflarına giriş yaptı. A101 marketlerinin de satış ağına eklenmesiyle Şaşal Su, İzmir’in tüm ilçelerine yayıldı.

İKİNCİ DOLUM TESİSİ TAMAMLANIYOR

İzDoğa’nın bir yıldan kısa sürede baştan sona yenilediği ve tekrar işletmeye başladığı Şaşal Su Fabrikası, 22 Eylül 2023’te açılmıştı. Açıldığı günden bu yana aralıksız üretim yapılan fabrikada 330 ve 750 ml cam şişe ve 5 litrelik pet şişe dolumları yapılıyor. 500 ml ve 1,5 litrelik pet şişe dolumlarının yapılacağı ikinci dolum tesisinin kurulumu ise yüzde 85 seviyesinde tamamlandı. İkinci dolum tesisi, çok yakında faaliyete girecek.

Kaynak: anka