İzmir'de korkutan deprem

Ajanslardan geçen son dakika bilgiye göre İzmir'de deprem meydana geldi. İzmir'de 4.8 yaşanan deprem herkesi korkuttu. Foça ve Karaburun arasında bu sabah saat 08:13'de gerçekleşen deprem İzmir çevresindeki birçok ilden hissedildi. Depremin paniği sürerken dakikalar sonra, aynı bölgede 3.9 şiddetinde bir deprem daha meydana geldi. Art arda yaşanan depremler büyük korku yarattı

İzmir'de korkutan deprem

Son dakika habere göre; izmir'de bu sabah saat 08.13'te 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Foça ve Karaburun arasında gerçekleşen sarsıntının derinliği ise 16.98

Sosyal medyaya yansıyan ilk bilgilere göre, bazı İzmirliler depremle uykularından ayağa fırladı. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Nasıl uyandığımı bilemedim" diye yazdı.

Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, 10 saniye süren deprem sırasında köpeklerin havladığını, evin balkonundaki kuşların kaçtığını bildirdi.

ART ARDA DEPREMLER SÜRÜYOR

Deprem, İzmir, Manisa ve çevre il, ilçelerde hissedilirken, 08.30'da aynı bölgede 3.9 şiddetinde bir deprem daha meydana geldi.

İzmir açıklarında yaz mevsimi içerisinde birkaç kez deprem meydana gelmişti.

AYDIN’I SALLADI

Ege Denizi İzmir Körfezinde 4.8 büyüklüğünde meydana gelen deprem Aydın'da da hissedildi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi'nden alınan bilgiye göre bugün sabah saat 08.13'te merkez üssü İzmir Körfezi olan 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Yerin 11.76 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem Aydın ve çevre illerde de hissedilirken, can ve mal kaybının olmadığı bildirildi.

SON DEPREMLER

İşte Kandili Rasathanesi ve AFAD'ın kayıtlarına geçen son depremlerin listesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER