İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı üstü açık otobüsle bando ve müzik eşliğinde sokaklarda tur atarak bayram coşkusunu yaşattı.İZMİR (İGFA) - Güzelbahçe Belediyesi; Atatürk’ün Samsuna çıkışının103. yılınedeniyle Atatürk Mahallesi Cumhuriyet Meydanı’ndaki resmi çelenk töreninin ardından,Vosvos Kamp İzmir FunClup ve İVBDüyelerinin de katılımıyla üstü açık Otobüsle bando takımının çaldığı marşlarla bayramın coşkusunu tüm Güzelbahçelilere yaşattı.

Koruyucu ailelik hayatlarının dönüm noktası oldu Koruyucu ailelik hayatlarının dönüm noktası oldu

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, vatandaşların 19 Mayıs'ı coşkuyla kutlayabilmeleri için ellerinden geldiğince etkinlik düzenlediklerini belirterek, "Tüm Güzelbahçe’yi dolaşarak sokaklarda ve caddelerde halkın bayramını kutladık. Milli bayramlarımız, bizim kırmızıçizgimizdir. 103 yıl önce bugün bir milletin makûs talihi değişmiş mandacılığı değil, bağımsız bir Türkiye kurulması için Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Samsun’dan ateşi yakmıştır. Atamızın bize emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatacağız. Bugün bizleri yalnız bırakmayan VosVos Kamp İzmir FunClup Başkanı Hatice Buse Baran’a, üyelerine ve İVBD’ye teşekkür ediyorum” dedi.

VosVos Kamp İzmir FunClup Başkanı Hatice Buse Baran ise, tüm İzmir’i vosvosları ile selamlayarak gençlere örnek bir gün yaşatmalarına vesile olan Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’ye ve ekibine teşekkür etti.