İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Twitter hesabından paylaştığı videoda; “Hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz ama iktidar ile aynı ülkeyi yaşamıyoruz. Bugünler elbette geçecek. Siyah beyaz olan hayatımızı hep birlikte renklendireceğiz. Aynı büyük kararlılıkla o güneşli baharları hep birlikte mutlaka göreceğiz” dedi.

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Twitter hesabından iki video yayınladı. Poyraz, “İYİ Parti Ailesi olarak ortak bir iyilik için beraberiz” mesajıyla yayınladığı videoda şunları söyledi:

AKŞENER, PARTİSİNİN İL BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ AKŞENER, PARTİSİNİN İL BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

“Kendini sosyal demokrat olarak tanımlayan var, milliyetçi olarak tanımlayan var. Liberal, muhafazakâr bunların hiçbirinin benim için önemi yok. Hangi dilden, hangi mezhepten olduğunuzla ilgilenmiyorum. Burada ortak bir iyilik için beraberiz.”

Poyraz, “Bugünler elbet geçecek, siyah beyaz hayatımızı hep birlikte yeniden renklendireceğiz” mesajıyla yayınladığı Türkiye’deki ekonomik sorunların anlatıldığı video da ise Poyraz, şu değerlendirmeyi yaptı: 

“Bugün maalesef vicdansızca fakirleştirilen insafsızca kutuplaştırılan bir Türkiye var. Hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz ama iktidar ile aynı ülkeyi yaşamıyoruz. Bugünler elbette geçecek siyah beyaz olan hayatımızı hep birlikte renklendireceğiz. Aynı büyük kararlılıkla o güneşli baharları hep birlikte mutlaka göreceğiz.”