TOKYO OLİMPİYATLARI'NDA MİLLİ SPORCULAR YARIN 6 BRANŞTA YARIŞACAK

2020 Tokyo Olimpiyatları'nda milli sporcular yarın 6 branşta Türkiye'yi temsil edecek.

Gündem 28.07.2021, 18:17
TOKYO OLİMPİYATLARI'NDA MİLLİ SPORCULAR YARIN 6 BRANŞTA YARIŞACAK

2020 Tokyo Olimpiyatları'nda milli sporcular yarın 6 branşta Türkiye'yi temsil edecek.

2020 Tokyo Olimpiyatları'nın altıncı gününde (yarın) Türkiye'yi temsilen 6 branşta madalya mücadelesi verilecek. Yarın yarışacak milli sporcular ve yarışların saati şöyle:

- Boks kadınlar 51 kilogram son 16 turunda Busenaz Çakıroğlu / 06.06 (TSİ)

- Kürek tek çifte M1x yarı final C-D yarışında Onat Kazaklı / 05.50 (TSİ)

- Okçuluk klasik yay son 64 turunda Mete Gazoz / 06.19 (TSİ)

- Voleybol kadınlar Türkiye-ABD grup maçı / 15.45 (TSİ)

- Yelken finn 5.-6. yarışlarda Alican Kaynar / 08.35 (TSİ)

- Yelken rüzgar sörfü (RS-X) 10.-11.-12. yarışlarda Onur Cavit Biriz / 09.20 (TSİ)

- Yelken rüzgar sörfü (RS-X) 10.-11.-12. yarışlarda Dilara Uralp / 06.05 (TSİ)

- Yelken 470 3.-4. yarışlarda Beste Kaynakçı - Okyanus Arıkan / 06.00 (TSİ)

- Yelken 470 3.-4. yarışlarda Deniz Çınar - Ateş Çınar / 09.05 (TSİ)

- Yelken laser radial 7.-8. yarışlarda Ecem Güzel / 06.15 (TSİ)

- Yüzme 800 metre serbest seçmelerinde Merve Tuncel - Deniz Ertan / 13.00 (TSİ)

- Yüzme 100 metre kelebek seçmelerinde Ümit Can Güreş / 13.00 (TSİ)

 

 

banner257
Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Oturduğunuz binanın 6.5 ve üstü büyüklüğünde bir depreme dayanacağını düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 20 Eylül 2021
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 13:03
İkindi 16:29
Akşam 19:13
Yatsı 20:33
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 5 13
2. Trabzonspor 5 13
3. Konyaspor 5 11
4. Hatayspor 5 10
5. Karagümrük 5 10
6. Fenerbahçe 5 10
7. Altay 5 9
8. Alanyaspor 5 9
9. Galatasaray 5 8
10. Kayserispor 5 7
11. Malatyaspor 5 6
12. Göztepe 5 5
13. Gaziantep FK 5 5
14. Kasımpaşa 5 5
15. Adana Demirspor 5 5
16. Antalyaspor 5 4
17. Sivasspor 5 3
18. Başakşehir 5 3
19. Giresunspor 5 1
20. Rizespor 5 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 6 16
2. Eyüpspor 6 12
3. Erzurumspor 6 12
4. Ankaragücü 5 11
5. Tuzlaspor 5 11
6. Bandırmaspor 6 9
7. Manisa FK 6 9
8. Samsunspor 5 7
9. Kocaelispor 5 7
10. Altınordu 6 7
11. Boluspor 4 6
12. Adanaspor 6 6
13. Denizlispor 6 6
14. Menemenspor 5 6
15. Bursaspor 6 5
16. Gençlerbirliği 6 5
17. Ankara Keçiörengücü 5 4
18. İstanbulspor 4 3
19. Balıkesirspor 4 3
Takımlar O P
1. Chelsea 5 13
2. Liverpool 5 13
3. M. United 5 13
4. Brighton 5 12
5. Man City 5 10
6. Everton 5 10
7. Tottenham 5 9
8. West Ham 5 8
9. Brentford 5 8
10. Aston Villa 5 7
11. Watford 5 6
12. Leicester City 5 6
13. Arsenal 5 6
14. Crystal Palace 5 5
15. Southampton 5 4
16. Wolverhampton 5 3
17. Leeds United 5 3
18. Newcastle 5 2
19. Burnley 5 1
20. Norwich City 5 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 5 13
2. Atletico Madrid 5 11
3. Valencia 5 10
4. Real Sociedad 5 10
5. Athletic Bilbao 5 9
6. Sevilla 4 8
7. Osasuna 5 8
8. Mallorca 5 8
9. Rayo Vallecano 5 7
10. Barcelona 3 7
11. Real Betis 5 6
12. Elche 5 6
13. Cádiz 5 5
14. Villarreal 4 4
15. Levante 5 4
16. Espanyol 5 3
17. Granada 4 2
18. Celta de Vigo 5 1
19. Getafe 5 0
20. Deportivo Alaves 4 0

Gelişmelerden Haberdar Olun

@