Süral Otellerinde Bu Yıl Erken Rezervasyon İndirimlerini Kaçırmamalısınız

Süral Otellerinde Bu Yıl Erken Rezervasyon İndirimlerini Kaçırmamalısınız

Süral Otellerinde Bu Yıl Erken Rezervasyon İndirimlerini Kaçırmamalısınız

Erken rezervasyon indirimlerinin başladığı bu günlerde en güzel tatil için planlar yapılmaya başlanmış demektir. Hem en eğlenceli tatili planlayacak hem de dilediğiniz gibi size sunulan fırsatları yakalayabileceksiniz. Mesela ben bu yıl Süral otelleri arasından birini tercih ederek tatilimi Antalya’da yapmak istiyorum. Tabi ki en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçeneklerini bulduğum zaman. Uzun süren bir araştırmanın sonunda tatilimi nasıl planlayacağımı ve nereden satın alacağımı buldum. Bunun  için sizinle paylaşmak istedim. 

En konforlu tatil seçenekleri için sizi bekleyen ve en iyi hizmeti sunmak isteyen oteller arasından seçimler yapabilirsiniz. Konforlu olduğu kadar uygun fiyatlı olması da önemli. Bunun için size sunulan bu ayrıcalıkları iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü bu dönemler çabuk geçiyor. Hem keyifle gezecek, alışveriş yapacak ve en iyi restoranların olduğu yerleri araştırmaya zamanınız olacak hem de bütçenize en kolay şekilde ödemeye başlayacaksınız. Hayal ettiğinizden daha uygun fiyat seçeneklerinin size sunulduğu bu dönemde yani erken rezervasyon döneminde kendiniz için bir seçim yapmalısınız. Neden yazın tatilinizi son dakikada satın alıp daha pahalıya tatil yapasınız? Ben buna sinir oluyorum. Neden daha uygun fiyatlısı varken tatili daha pahalıya alayım? Bu dönemde özellikle araştırdığım zaman karşıma çıkan Süralotellerini çok beğendim. Bunun için size de tavsiye etmek istedim. Süral Garden Hotel, Süral Resort Hotel Side ya da Süral Saray Hotel Antalya Side’de size en güzel tatil planlarını yaşatabilecek olan konforlu oteller arasında. Her şey dahil hizmetleri, güler yüzlü çalışanları, rahat oda seçenekleri ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz yapısı ile bence sizin de tatil için adresiniz olabilir. Peki, bu tatili nereden satın almalısınız?

Son bir kaç yıldır tatilimi aynı yerden satın alıyorum. Çünkü sundukları pek çok indirim ve kolay ödeme seçenekleri var. Gezinomicom adresini incelediğiniz zaman ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit seçeneği ya da birden fazla kredi kartı ile ödeme imkanından hemen yararlanabilirsiniz. Sevdikleriniz ile çıkacağınız bu güzel tatil için öncelikle Gezinomi’ye üye olmalısınız. Üye olduğunuz zaman daha pek çok indirim karşınıza çıkıyor. Ayrıca kolay ödeme seçenekleri ile zaten dilediğiniz gibi fırsatlardan yararlanmak hakkınız. Sadece otel seçimlerinizi değil yurt dışı turları, cruise turlarını, uçak bileti alışlarınızı ve araç kiralama işlemlerinizi de yapabiliyorsunuz. Yani aradığınız her türlü hizmeti burada bulmak mümkün. Bence pişman olmayacaksınız. 

Tatil için heyecanla beklediğimiz zamanlar geliyor. Önümüz yaz! Tatil hiç bitmesin dediğinizi duyar gibiyim. Belki de bende öyle istediğim için. Ama sizde benim gibi tatilinizi erkenden satın alarak en uygun fiyata ödeyebilir ve hatta tatile gitmeden taksitlerinizi bitirmiş olabilirsiniz. Var mı bundan daha güzel tatil imkanı? Bence yok! O zaman hadi tatilimizi hemen alalım!

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER