Erken Babalar Günü kutlaması için İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD), 9 Haziran Pazar günü Galataport Saat Kulesi Meydanı’nda 45 klasik arabasını ziyaretçilerle buluşturuyor.

DEM Parti Eş Genel Başkanı Hatimoğulları: Kayyuma karşı Türkiye’nin dört bir yanında tepki var DEM Parti Eş Genel Başkanı Hatimoğulları: Kayyuma karşı Türkiye’nin dört bir yanında tepki var

İlham verici etkinlikleriyle ziyaretçilerine farklı deneyimler sunan Galataport İstanbul, bu yıl Babalar Günü’ne de çok özel bir iz bırakmayı hedefliyor. Erken Babalar Günü kutlaması sebebiyle Saat Kulesi Meydanı’nda İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD)’ne ait 45 klasik aracı sergilemeye hazırlanan Galataport İstanbul, klasik araba meraklısı baba ve baba adaylarına keyifli dakikalar yaşatacak. 

Aralarında Türkiye’de yalnızca bir adet bulunan 1958 model Chevrolet Impala Coupe ve 1963 model Chevrolet Apach’ın da yer alacağı çok özel otomobiller, 9 Haziran saat 12:00’dan 18:00’a dek Galataport Saat Kulesi Meydanı’nda görsel bir şölen yaratacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Kaynak: rss