Firma Rehberi

Dr Bayer Saç Ekimi ve Medikal Estetik
Dr Bayer Saç Ekimi ve Medikal Estetik
Sektör Sağlık Sektorü
İl / İlçe İstanbul / Beşiktaş
Web Sitesi https://www.yetkinbayer.com/dr-bayer-klinik-istanbul
Telefon 05456920444
Sakal, tarih boyunca her erkeğin vazgeçilmezi bir konumda olmuştur. Her ne kadar kimi zaman geri plana itilmiş olsa da tarihin her aşamasında sakallı erkek modelinin her toplumda görüldüğü hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Tıraşlı bir yüz ne kadar modernliğin ve modern toplumun simgesi ise gür sakallı bir yüz de bir o kadar gücün ve bilgeliğin simgesi olmuştur.
Son zamanlarda dünyaca ünlü birçok aktörün de sakal bırakanlar ve sakalı güç simgesi olanlar arasına katılması ile sakal, günümüzde de, en az eski zamanlardaki kadar ön plana çıkmıştır. Sosyal medyanın da hayatımızdaki etkisini arttırması ile bu akım birçok ülkede pek çok farklı tarzda karşımıza gelmiştir.
Bu yüzden, sakal her erkek için olmasa da bazı erkekler için bulunmaz bir tarz aracı olmuştur. Bununla beraber, sakalların istenilen derecede sıklığa sahip olmaması, sonradan dökülmesi veya seyrelmesi gibi problemler ile karşılaşan pek çok erkek birey, çeşitli ilaç ve losyonların kullanımı, sakal köklerini besleyen çeşitli vitamin ve mineralleri içeren besinleri tüketerek bu duruma çözüm aramıştır. Fakat genetik faktörler de işin içinde olduğundan bu yöntemlerin kullanımı neticesinde kalıcı bir çözüm bulmak ne yazık ki mümkün olamamaktadır.
Bu sebepten, en başarılı ve kalıcı çözüm sakal ekimi işlemidir. Sakal ekim işlemi yaptırmak için aralarında lider konumda olan Dr. Bayer Clinics de olmak üzere pek çok yerel klinik, hastane veya özel hastaneye başvurabilirsiniz.
Kısa bir ön muayeneden sonra kişisel ihtiyaçlarınız ve genel sağlık durumunuz da göz önünde bulundurularak gerekli kıl kökü yoğunluğu sağlanarak hedef bölgeye farklı metotlarla ekimi yapılacaktır.
Dr. Bayer Clinics, pek çok alanda olduğu gibi sizlere sakal ekimi hususunda da en güvenilir bilgi ve çözüm kaynağı olarak bir mail ve bir telefon uzağınızdadır.

Adres: Ulus, Ahmet Adnan Saygun Cd. No:69B, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Canlı Maç izle Canlı Maç izle

Basın Yayın Matbaa / İstanbul

TE Bilişim TE Bilişim

/ İstanbul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@