(KISA – GÖRÜNTÜLÜ HABER)

ERKAN BAŞ: “ÇANKAYA GİBİ BİRÇOK YERDE DE BİR MUHALEFET TEMBELLİĞİ BAŞLADI. ‘BURANIN ONURLU İNSANLARI NASILSA BUNLARA OY VERMEZ, O ZAMAN BURAYA CEKETİMİZİ ASAR KAZANIRIZ’ DİYE DÜŞÜNÜYORLAR. BİZ BU SEÇİMDE O CEKETLERİ GARDIROPLARA ASMAYA GELDİK” ERKAN BAŞ: “ÇANKAYA GİBİ BİRÇOK YERDE DE BİR MUHALEFET TEMBELLİĞİ BAŞLADI. ‘BURANIN ONURLU İNSANLARI NASILSA BUNLARA OY VERMEZ, O ZAMAN BURAYA CEKETİMİZİ ASAR KAZANIRIZ’ DİYE DÜŞÜNÜYORLAR. BİZ BU SEÇİMDE O CEKETLERİ GARDIROPLARA ASMAYA GELDİK”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “AK Parti ile 31 Mart yerel seçimlerinde ittifak yapmamak; 31 Mart yerel seçimlerinde herhangi bir ittifakın içinde yer almamak ve Ankara, İstanbul ve İzmir’de de Yeniden Refah Partimizin kendi adaylarını göstermesi yönünde de karar almış bulunuyoruz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bugün parti genel merkezinde açıklama yaptı. Erbakan, şunları söyledi:

“Gelinen noktada bütün bu sebepler nedeniyle, AK Parti ile 31 Mart yerel seçimlerinde ittifak yapmamak; 31 Mart yerel seçimlerinde herhangi bir ittifakın içinde yer almamak ve Ankara, İstanbul ve İzmir’de de Yeniden Refah Partimizin kendi adaylarını göstermesi yönünde de karar almış bulunuyoruz. Ankara, İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylarımızı önümüzdeki Cumartesi 10 Şubat’ta Ankara Atatürk Spor Salonu’nda ilan edeceğiz.”

 

Haberin tamamı, birazdan…

Kaynak: anka