Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin (EBB) düzenlediği geleneksel iftar davetlerinde amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri, duayenler, antrenörler ve sporcular bir araya geldi. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin her Ramazan ayında düzenlediği iftar davetleri sürüyor. Bu kapsamda EBB yemekhanesinde amatör spor camiasını bir araya getiren iki ayrı davet düzenlendi. 

Buluşmaların ilkinde EBB Başkan Vekili Hasan Ünal, EBB Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Ali Çeliksoy, Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (EASKF) Başkanı Sadri Atam ve yönetim kurulu üyeleri, amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri ile duayenler buluştu. 

EBB Başkan Vekili Hasan Ünal davette, şu konuşmayı yaptı:

“Başkan’ımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in saygı ve sevgilerini iletiyorum. Amatör sporu ve amatör spor kulüplerini çok önemsiyoruz. Kulüpler aracılığı ile binlerce genç spor yapma imkânı yakalıyor. Bizler de her zaman amatör sporculara ve o faaliyeti yerine getiren kulüplere destek oluyoruz. Tekrar Ramazan ayını tebrik ediyor, yaklaşan bayramınızı da şimdiden kutluyorum.”

Davetler kapsamında düzenlenen ikinci buluşmaya ise EBB Başkan Vekili Ahmet İlker, Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum, EBB Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Ali Çeliksoy, amatör spor kulüplerinin idarecileri, antrenörler ve sporcular katıldı.

Başkan Vekili Ahmet İlker, burada davetlilere teşekkür ederek yaklaşan Ramazan bayramlarını tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.


Kaynak: anka