Eğitim İş Samsun Şube Başkanı Onur Gündüz, “Eğitim İş Samsun Şubesi olarak, demokratik bir ortamda gerçekleştirdiğimiz seçimlerden kazananın, sadece Eğitim İş değil, aynı zamanda örgütlü mücadelemiz olduğunun altını çizmek istiyoruz. Eğitim İş Samsun Şubesi olarak, üyelerimizin haklarını savunmak ve eğitim alanında daha iyi bir gelecek için mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.  

Eğitim İş Samsun Şube Başkanı Gündüz, 6. Olağan Genel Kurul'a yönelik açıklamalarda bulundu. Gündüz’ün açıklaması, şöyle:

İZKİTAP FEST’E YOĞUN İLGİ İZKİTAP FEST’E YOĞUN İLGİ

“Eğitim İş Samsun Şube 6. Olağan Genel Kurul seçim takvimi doğrultusunda yapılması planlanan şube delegeliği, iş yeri temsilciliği ve ilçe temsilciliği seçimleri 20 Mart 2024 ve 3 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte üyelerimizden yoğun bir katılım olmuş ve seçimlerimiz büyük bir coşkuyla devam etmektedir. Üyelerimizin aktif ve etkin katılımı, demokratik bir ortamda gerçekleştirilen seçimlerimizin başarısının temelini oluşturmaktadır. Eğitim İş olarak örgütlü mücadeleye olan inancımızı ve kararlılığımızı her zaman vurgulamaktayız. Bu seçimlerde de üyelerimizin aktif katılımıyla birlikte, örgütlü mücadelemiz daha da güçlenecek ve üyelerimizin haklarını savunmaya devam edeceğiz.

Eğitim İş Samsun Şubesi olarak, demokratik bir ortamda gerçekleştirdiğimiz seçimlerden kazananın, sadece Eğitim İş değil, aynı zamanda örgütlü mücadelemiz olduğunun altını çizmek istiyoruz. Üyelerimizle birlikte, eğitim ve öğretim alanında yaşanan sorunlara karşı mücadelemizi sürdüreceğiz ve eğitim sistemimizin daha da iyileştirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu süreçte bize destek olan ve katılımlarıyla seçimlerimize renk katan üyelerimize teşekkür ediyoruz. Eğitim İş olarak, üyelerimizin güveni ve desteğiyle daha güçlü bir şekilde ilerlemeye devam edeceğiz. Eğitim İş Samsun Şubesi olarak, üyelerimizin haklarını savunmak ve eğitim alanında daha iyi bir gelecek için mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Yaşasın örgütlü mücadelemiz, yaşasın Eğitim İş, yaşasın Birleşik Kamu İş!”

ADVERTORIAL YAYIN

Kaynak: anka