(İZMİR) - Efes Selçuk Belediyesi ilçedeki tüm umumi tuvaletlerde kapsamlı bir çalışma başlattı. Tavaletlerde tadilat, boya ve bakım çalışmalarının devam ettiğini belirten Belediye Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, “Vatandaşlarımızın sağlıklı ortamlarda hizmet almasını önemsiyoruz. Bu nedenle belediye olarak tüm umumi WC’lerde bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor" dedi. 

Tugay: Tarımımıza gereken desteği vereceğiz Tugay: Tarımımıza gereken desteği vereceğiz

Efes Selçuk Belediyesi ilçedeki tüm umumi tuvalet işletmelerinde tadilat, boya, bakım çalışması başlattı. İlk olarak Şahabettin Dede Caddesi üzerindeki tuvalette tadilat ve bakım çalışmaları tamamlandı. Daha sonra Amfi Tiyatro altındaki tuvalette bakım ve onarım çalışmalarına başlayan Efes Selçuk Belediyesi, buradaki çalışmanın tamamlanmasından sonra Belediye Hizmet Binası yanındaki tuvaletin bakım ve onarım çalışmasına başlayacak. Belediye tarafından Pamucak’taki umumi tuvaletlerin de bakım ve onarım çalışmaları yapılacak. Bu çalışmaların yakın zamanda tamamlanması bekleniliyor.

“ÖNCELİĞİMİZ HER ZAMAN İNSAN SAĞLIĞI”

Temizlik ve hijyenin insan sağlığı açısından büyük önem taşıdığına dikkat çeken Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bu kapsamda vatandaşların sıklıkla kullandığı umumi WC işletmelerinde sıkı bir denetim başlattıklarını kaydetti. WC İşletmelerinde tadilat, boya ve bakım çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel; ''Önceliğimiz her zaman insan sağlığıdır. Vatandaşlarımızın sağlıklı ortamlarda hizmet almasını önemsiyoruz. Bu nedenle belediye olarak tüm umumi WC’lerde bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. İşletme sahiplerinin de bu konuda daha duyarlı olmalarını, işletme alanlarının bakımını daha titizlikle yerine getirmelerini istiyoruz. Çünkü bu konudaki denetim çalışmalarımız belirli aralıklarla daha sık yapılacaktır'' diye konuştu.