İlçedeki kadınlarla sık sık bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, bu kapsamda her hafta farklı mahallelerden kadınları Efeler Belediyesi Doğa Otel Restoran’da düzenlenen kahvaltıda ağırlıyor.

Efeler Belediyesi, ilçedeki kadınların hem ekonomik hem de sosyal açıdan hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Her hafta ilçeli kadınlarla bir araya gelen Başkan Atay da son olarak Doğa Otel ve Restoran’da Güzelhisar, Yedi Eylül ve Çeştepe mahallelerinin kadın sakinlerini ağırladı. Doğa Otel’de Başkan Atay ile birlikte kahvaltı yapan Efelerli kadınlar, istek ve önerilerini Atay'a iletti. 

Efeler halkının desteği ile bir dönem daha Efeler Belediye Başkanlığı yapacağını belirten Başkan Atay, şunları söyledi:

“Göreve gelmeden önce verdiğim sözlerin yüzde 96’sını gerçekleştirdim. Bu hizmetlerin çok büyük bir bölümü kadınlarla ilgili. Sadece kadınları istihdam ettiğimiz Yüzde 100 Kadın Emeği Tarımsal Ürün Fabrikası, çalışan annelerin çocuklarını güvenle emanet ettiği 5 gündüz bakımevi ve ders çalışmaya elverişli ortamıyla gençlerimizden tam not alan 16 Kitap Kafe, özel evlat sahibi annelerin çocuklarına eğitim verilen Otizm Yaşam Merkezi ve Down Kafe, sizlerin ücretsiz bir şekilde sosyalleşebildiği, özel günlerinizi kutlayıp ikramlar eşliğinde vakit geçirdiğiniz 6 Hanımevi ayrıcalıklı projelerden sadece bazıları.”


Kaynak: anka