Denizli’nin Çardak ilçesinde düşen helikopter hakkında İçişleri Bakanlığı’ndan açıklama geldi. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre 2’si Rus, 5’i Türk toplam 7 mürettebatı olan helikopterde 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.

Denizli’nin Çardak ilçesinde düşen helikopter için İçişleri Bakanlığı’ndan açıklama geldi. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre 2’si Rus, 5’i Türk toplam 7 mürettebatı olan helikopterde 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.

İçişleri Bakanlığı Denizli Çardak’ta düşen helikopter hakkında açıklama yaptı. Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan açıklama şöyle:

HÜSEYİN BAŞ: "YALAN HABERİN İÇİNDE, DİPLOMASININ OLUP OLMADIĞI BELLİ OLMAYAN BİRİNİN ‘BEN EKONOMİSTİM’ DEMESİ VAR MI?" HÜSEYİN BAŞ: "YALAN HABERİN İÇİNDE, DİPLOMASININ OLUP OLMADIĞI BELLİ OLMAYAN BİRİNİN ‘BEN EKONOMİSTİM’ DEMESİ VAR MI?"

“Denizli Çardak'ta bir helikopter kaza kırıma uğradı. 2 Rus, 5 Türk, toplam 7 mürettebatı olan helikopterde 2 kişi hayatını kaybetti, 5 mürettebat yaralı. Başımız sağ olsun”