Çukurova Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Jakaranda Kültür Sanat Festivali Çukurova’yı renklendirdi.

Çukurova Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Jakaranda Kültür Sanat Festivali Çukurova’yı renklendirdi.

Birçok noktada oluşturulan sanat çadırları ve sahnelerle Jakaranda Kültür Sanat Festivali'nde eğlence sanatla buluşurken, her yaştan Adanalı etkinliklere büyük ilgi gösterdi.

Turgut Özal Bulvarı'nda 6 noktaya kurulan sanat çadırlarında etkinlikler ve imza günleri düzenleniyor. Uzun bacak, ateş şovları, canlı heykel gösterileri ile dans gruplarının gösterileri de beğeniyle izleniyor.

Müzik etkinlikleri de festivalde önemli bir yer tutuyor. Sanat çadırları yanında kurulan sahnelerde müzik grupları ve müzisyenler canlı performans sergiliyor. 

EXPO’21 HATAY’DA YER ALAN MERSİN BAHÇESİ, 3 FARKLI ALANDA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ EXPO’21 HATAY’DA YER ALAN MERSİN BAHÇESİ, 3 FARKLI ALANDA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Festivalin ilgi gören etkinliklerinden biri de sosyal medya fenomenlerinin “Adana’da İçerik Üreticisi Olmak” konulu söyleşisi oldu. Osman Melike’nin moderatörlüğünü yaptığı söyleşi, Bülent Ecevit Sanat Parkı'nda gerçekleştirildi. Özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği söyleşiye, Selim Ağaçdalı, Ozan Sihay ve Murat Çelik katıldı.