Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, hayata geçirmeyi planladığı projeleri ve Meclis üyesi adaylarını ‘Halk Gecesi’nde tanıttı. 

Başkan Kıvrak, CHP Çine İlçe Başkanlığı tarafından Şehler Düğün Salonu’nda düzenlenen gecede, yeni dönem projelerini ve Meclis üyesi adaylarını tanıttı.

Halk Gecesi’ne Başkan Kıvrak'ın yanı sıra CHP Aydın Milletvekilleri Evrim Karakoz ve Süleyman Bülbül, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçi, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Çine Belediyesi Meclis Üyeleri ve Adayları, Kadın Kolları Başkanı Arzu Yavuz Kocabay, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çavdar, CHP Çine İlçe Örgütü, muhtarlar, partililer çok sayıda vatandaş katıldı. 

Salonu dolduran coşkulu kalabalığa teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Kıvrak, şunları söyledi:

“BABA PARASI YİYEREK DEĞİL, DİŞİMLE TIRNAĞIMLA ÇOK ÇALIŞARAK BU GÜNLERE GELDİM”

“Doğduğum, büyüdüğüm, yuva kurup kök saldığım topraklarda, dürüstlüğümüzle, efendiliğimizle, çalışkanlığımızla gururlu bir yola çıktık. Baba parası yiyerek değil, dişimle, tırnağımla, alın terimle, çok çalışarak buralara geldim. İçinizden sizlerden birisiyim. Cennet Çine’min her köşesinde her taşın altında, her ağacın altında bir anım vardır. Kim olduğumu, nasıl ve ne şartlarda yetiştiğimi bir an olsun unutmadım. Güzel Çine’mizi, güzel insanlarımızı sevgiyle sarmaya devam edeceğim. Kadınıyla, çocuğuyla, genciyle her bir hemşerimin hayatına dokunacağım. Çine’ye borcumu ödemek istiyorum. Toprağımızın bereketini birlikte paylaşmak istiyorum. Herkesin imrenerek baktığı, örnek aldığı, mutlu olduğu bir Çine için meclis üyesi adayı arkadaşlarımla çok çalışacağız. Gelecek dönemde her kesime hitap eden projelerimizle Çine’mizin hak ettiği, layık olduğu günlere kavuşturacağız. Sözüm söz Mehmet Kıvrak sözü.”

Kıvrak’ın yeni dönemde hayata geçireceği 18 proje ise şöyle:

Asfalt Üretim Tesisi, Pazaryeri ve Otopark, Kreş ve Anaokulu Projesi, Gezici Çocuk Otobüsü, Toplu Konut Projesi, Cumhuriyet Oteli’ne Ek Hamam, Sauna Ve Fitness Salonu, Çine Enerji Kooperatifi, Cumhuriyet Kültür Merkezi, Kitap Kafe, Çine Üretici Kooperatifi, Biyogaz Enerji Tesisi, Çine Yeni Sanayi Sitesi Projesi, Kalabak Sosyal Yaşam Alanları Yeşil Kuşak 3’üncü Etap Projesi, Sokak Hayvanları Doğal Yaşam ve Bakım Merkezi, Kentsel İyileştirme ve Kentsel Dönüşüm, Esnaf Buluşmaları ve Kültür-Sanat ve Spor Kenti Çine, Her Alanda Daha Yaşanabilir Bir Çine.

Kaynak: anka