CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı B. Yıldız İşçimenler Ünsal, İzmir’in en büyük açık hava alışveriş merkezlerinden biri olan Karşıyaka Çarşı’da vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi. Çarşı’yı ve ara sokakları dolaşan İşçimenler Ünsal, “Çarşımızın yeniden eski canlı ve güzel günlerine kavuşması için çok güzel projelerimiz var. Ortak akılla tek tek hayata geçireceğiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Karşıyaka Belediye Başkan Adayı B. Yıldız İşçimenler Ünsal, her gün gerçekleştirdiği halk buluşmalarını ilçenin simgelerinden Karşıyaka Çarşı’da sürdürdü. Gün boyunca çarşıyı ve ara sokaklarını dolaşan İşçimenler Ünsal, her yaş ve kesimden vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı, alkışlarla desteklendi. Hem esnafla hem de halkla sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen İşçimenler Ünsal, çarşıyı eski hareketli ve canlı günlerine döndürmek için projeler hazırladıklarını söyledi. Konsept sokaklar yaratarak ticari kapasiteyi artırmayı hedeflediklerini söyleyen Ünsal ortak akıl ile hareket ederek daha güzel bir çarşı yaratacaklarını söyledi.

“ÖZLENEN GÜNLER GERİ GELECEK”

Karşıyaka Çarşı’nın kent için çok değerli bir bölge olduğunu dile getiren Belediye Başkan Adayı B. Yıldız İşçimenler Ünsal “İlçemizin en önemli markalarından biri olan Karşıyaka Çarşı’nın yeniden eski hareketli ve canlı günlerine kavuşması için güzel projelerimiz var. Son dönemde burada yapılan iyi işleri daha da ileriye taşımak için çalışacağız. Esnafımızın ve bölge halkının görüşleri daima rehberimiz olacak. ‘Nerede o eski Karşıyaka’ diyenler, gençlik yıllarını özleyenler bu dönem çok şanslı. Çarşıya nitelik katarak, hem fiziki hem de sosyal hizmetlerle buluşturarak Karşıyaka’mıza daha da yakışır hale getireceğiz” diye konuştu.

Çarşıda bulunan Karşıyakalılar da yeni dönemden umutlu olduklarını belirterek Başkan Adayı İşçimenler Ünsal’la bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.

Kaynak: anka